Mete Yarar, FETÖ'nün referandum planını anlattı!

Türkiye'nin yakından tanıdığı güvenlik uzmanı Mete Yarar, referandum sürecinde FETÖ örgütünün gerçekleştireceği eylemleri ve referandum planını anlattı. Yarar, özellikle sosyal medya paylaşımları konusunda uyardı.

Mete Yarar, FETÖ'nün referandum planını anlattı!

Güvenlik uzmanı Mete Yarar referandum süreciyle ilgili  TVNET'te açıklamalarda bulundu. Yarar, "Twitter'daki kim olduğu belli olmayan yumurta kafalarda anormal bir artış var. Türkiye'de milli olduğunu inandığımız, milli olduğundan şüphe etmediğimiz ne kadar kişi varsa sosyal medya hesapları kapatılıyor. İster Facebook ister diğer sosyal medya platformları. Hem de sebep göstermeksizin. Demek ki bu işin dolap dönecek yeri nerede başlayacak sosyal medyada. Aynı 17-25 Aralık'ta olduğu gibi ben Türkiye'nin referandum sürecinde kafa karıştıracak ne kadar materyal varsa bombardıman burada başlayacak. Ve bunu konuşmaya başladıklarıyla ilgili duyumlar da geliyor" ifadelerini kullandı. 

MAZLUM EDEBİYATI YAPACAKLAR

Arka arkaya servislerin yapılacağını dile getiren Yarar şunları söyledi: "Bombalı saldırılarla bu ülkeyi dize getiremediler. Tam ters terör saldırısı, bombaları saldırı yapıyoruz birleşiyorlar. O zaman ne yapalım? Mazlum edebiyatı yaratacak, kafa karışıklığına yol açacak ne kadar elimizde materyal varsa bunları kullanmaya başlayalım." Planları bu. Bu süreçte ne kadar olay varsa yaratılacak. Güven itibarsızlaştırma, konuşmaların arka arkaya montajlanması veya görüntülerin montajlanmasıyla servisler yapılacak. Şuandaki proje bu. Ve buradaki sıkıntı ne biliyor musunuz? yine bizim zaaflarımızdan yararlanacaklar. Dediğim gibi ellerinde 30 yıllık arşiv var." 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 21:48
YORUM EKLE