Melih Gökçek’ten Suni Deprem Açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Çanakkale’de peş peşe yaşanan depremler hakkında ilginç bir iddiada bulundu. Melih Gökçek yaptığı açıklamada, suni deprem kullanıldığını belirtti. Gökçek, “Suni deprem yaparak Türkiye’nin ekonomisi çökertmeyi amaçlıyorlar” dedi.

Melih Gökçek’ten Suni Deprem Açıklaması

Çanakkale’de peş peşe yaşanan depremler sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek açıklamalarda bulundu. Depremin suni olarak yapıldığını belirten Melih Gökçek, ilginç bir iddiada bulundu. Dış güçlerin oyunu olduğunu da sözlerine ekleyen Gökçek, “Normal amaçla darbe yapamayanlar, şimdi de suni deprem ile darbe yapmak istiyorlar. Bu depremi yapanlar ise dış güçler. Darbeyi buradan başaramayanlar, deprem yaparak ekonomiyi çökertmek istiyorlar” dedi.

ÇANAKKALE’DE BİR GEMİ VAR

Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, “Çanakkale’de ciddi bir deprem oldu. Sürekli yaptığım bir araştırma var. Bölgede sismik bir araştırma yapan gemi var. Bu gemi kimin ve hangi ülkeye ait bilinmiyor. Bu konu acilen çözülmeli. Kim ne derse desin, suni bir deprem olacağı ihtimali çok yüksek. Hatırlarsanız TV’lerde FETÖ’nün deprem yapacağı haberini vermiştim. FETÖ’de bu sebeple istediği amaca ulaşamadı. Oyunu bozan kişi oldum. Şu anda Türkiye’ye darbe yapılmak isteniyor. 15 Temmuz’daki planları tutmadı. Şimdi de suni deprem ile ekonomiyi bozmayı amaçlıyorlar. Özellikle Marmara Bölgesi ve etrafını hedef alıyorlar” dedi.

Melih Gökçek’in açıklamaları bazı bölgeler tarafından kabul görmezken, olayın gerçek olduğuna ihtimal verenler de mevcut.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 15:53
YORUM EKLE