Manisa'da Çok Şiddetli Deprem Beşik Gibi Sallandı Can Kaybı Varmı Yokmu

Son Dakika Gelişmesi Manisa'da korkutan deprem meydana geldi. Kandilli resathanesinden yapılan Açıklamada depremin şiddeti4.0 olarak belirlendi.deprem sonrası halk panikle sokaklara döküldü.

Manisa'da Çok Şiddetli Deprem Beşik Gibi Sallandı Can Kaybı Varmı Yokmu

Son Dakika gelişmesi Manisa'da korkutan deprem meydana geldi. kandilli rasathanesinden yapılan açıklamada depremin şiddeti 4.0 olarak açıklandı. can kaybı varmı yokmu

Manisa'da 4 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi 58 dakika önce Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 4 büyüklüğünde depremin meydana geldiği belirtildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan alınan bilgiye göre Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde saat 16.00'da Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, saat 16.00'da merkez üssü Şehzadeler ilçesi olan 4 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi. Sarsıntının 18.4 kilometre derinlikte oluştuğu bildirilirken, 2 Nisan tarihinde yine Şehzadeler ilçesinde 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesinin tespitine göre, saat 16.00'da merkez üssü Şehzadeler ilçesi olan 4 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Depremin 18,4 kilometre derinlikte olduğu belirlendi.

YORUM EKLE