Lise Devriyesi Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

TRT1'in yeni dizisi Lise Devriyesi Konusu ve Oyuncuları Kim Kimdir?kısaca tanıyalım İlginç konusu ve Güçlü oyuncu kadrosu ile ekrana gelen Lise Devriyesi ilk bölümü oldukça dikkat çekti. Lise Devriyesi Konusu ve Oyuncuları kim kimdir?

Lise Devriyesi Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

TRT1'in Yeni Dizisi Lise Devriyesi Konusuj ve Oyuncuları kim kimdir sizler için hazırladık Emniyet Amiri Necdet Yılmaz'dan aldığı emirle Göreve çıkan Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz'in görevi uğruna yapmayacağı hiç bir şey yoktur.Ekibi ile birlikte lise'nin içine sızarak uzun zamandır yakalanamayn Mafya baabsı Çetin Soyder'in oğlu Fırat Üzerinden işi çözmeye çalışırlar Lise Devriyesi Konsuu ve Sıradışı hikayesi ile oldukça Dikkat çekiyor Lise Devrieysi oyuncuları kim kimdir?

Emniyet Amiri Necet Yılmaz'dan önemli bir görev alan Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz görevi uğruna her şeyi yapmaya hazırdır. Ekibiyle birlikte liseye sızarak uzun zamandır yakalanamayan mafya babası Çetin Soyer'in oğlu Fırat üzerinden işi çözmeye çalışacaktır. Mesleği için her şeyi göze alan Yiğit'in zor günleri başlamıştır. Aynı lisede okuyan Işıl Yiğit'in her defasında ayağına dolanır. İşin en ilginç yanıda Yiğit bilmese de Işıl Emniyet Amiri Necdet'in öz kızıdır.

Ozan Dolunay (Yiğit Doğrusöz),

Yakışıklı oyuncu 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Oyunbozan, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır.

Bahar Şahin (Işıl);

Güzel oyuncu 26 Mayıs 1997 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim isimli dizide Müge karakteri ile ekranlara gelmişti.

1991 Artvin doğmlu genç ve güzel oyuncu fox tv ekranlarında yayınlaan O Hayat Benim dizisinde Müge karakterine hayat veriyordu. 4 sezondur yayınlanan dizinin oyuncu kadrosundan ayrılan Şahin Lise Devriyesi dizisine transfer oldu.

Asena Tuğal;

Güzel oyuncu 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2000 yılından beridir çeşitli tv kanallarında haber muhabiri olarak görev almıştır. 2006 yılında Star Tv’de yayınlanan Miss Turkey’de 4. olmuştur. İlk televziyon dizisi ise 2008 yılında yayınlanan Akasya Durağıdır. Daha sonraları ise Ömre Bedel, Öğretmen Kemal, Filinta ve son olarak ta Kertenkele dizisinde rol almıştır.

İsmail Ege Şaşmaz,

Genç oyuncu 25 Kasım 1993 Manisa doğumludur. Daha önce bir çok önemli dizide rol almıştır bazıları ise şöyle; 2013 Güneşi Beklerken Barış ,2015 Günebakan Rüzgar, 2016 Aşk Laftan Anlamaz İbrahim karakteri ile ekranlara gelmişti.

Yusuf Gökhan Atalay;

Başarılı oyuncu 1 Ocak 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. En son Yunus Emre Aşkın Yolculuğu (Yunus Emre) dizisinde rol almıştır. Ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisinde Şahabettin karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Güneşi Beklerken, Alev Alev, Umutsuz Ev Kadınları, Lale Devri gibi dizilerde oynamıştır.

Ebru Akel (Asuman)

1 Mart 1976 İzmir doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı bale bölümünü tamamlamıştır. Azap Yolu, Küçük Sırlar ve Krem gibi dizilerde rol almıştır.

Mehmet Çevik (Kenan Doğrusöz)

1961 Kahramanmaraş doğumlu başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Menekşe ile Halil'de kötü baba Hasan karakteriyle başarılı bir performans göstermiştir. Trt 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir karakteriyle herkes tarafından tanınmıştır.

YORUM EKLE