Lise Devriyesi 3.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Neler Olacak?

TRT1'in en çok izlenen dizilerinden Lise Devriyesi 3.Bölüm Fragmanı Yyaınlandı. Yeni Bölümde Yiğit'i bekleyen sürprizler neler olacvak. Lise Devriyesi 3.Bölüm Özeti ve Tanıtımı Neler Olacak. Lise Devriyesi yeni bölümü 9 Nisan Pazar Akşamı Trt1 Ekranlarında olacak.

Lise Devriyesi 3.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Neler Olacak?

TRT1'in yeni dizisi Lise Devriyesi yeni bölümde Yiğit Doğrusöz ekibi ile birlikte Lise'nin içine girmeyi başarıp herkesin dikkatini çekmeyide başarır. Yiğit'in amacı Mafya Babasının oğlı Fırat hakkında bilgiler almaktdır. Yiğit ve Ekibi Fırat'ı gizliden takip edip onunla yakınlaşmaya çalışır.Öte yandan Yiğit'i Sınıfın Güzel kızı Işıl ilede yolu kesişir. Yiğit her ne kadar Işıl'dan uzak durmaya çalışsada Heran ikilinin yolunu birbiriyle kesişir. Yiğit Işıl'ın gerçekte kimin kızı olduğunu bilmeden Işıl ile Rasında bir bağ oluşmaya başlar. Bu İşten Kolay pes edecek gibi görünen Yiğit Görevden ayrılmak istediğini ekip arkadaşalrına söyler. Ekip Arkadaşalrı Yiğite nasıl tepki verecek. Lise Devriyesi yeni bölüm Nefesleri kesecek.

Gençlik, polisiye ve komedi temalı ‘Lise Devriyesi’ bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatlarını konu alacak. Genç ve popüler oyuncu kadrosu ile aksiyon ve romantik komediyi bir arada sunacak olan ‘Lise Devriyesi’ gençlerin hayalleri, heyecanları, arkadaş ve aile ilişkileri, polis olma hali, görev baskısı, polislerin meslekleri ve özel hayatları arasındaki çatışmalar, ebeveyn-çocuk ilişkileri ve ailenin önemi gibi kavramları ekrana getirecek.

Dizisinin oyuncu kadrosunda; Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra; Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi usta oyuncular da yer alacak.

Yapımcılığını “Eski Hikâye”, “6 Mantı” ve “Ne Münasebet” dizilerinin ve “Süper Dadı” adlı aile içi iletişim programının yapımcılığını yapan ARC Film’in üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken, senaryosunu Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan kaleme alıyor.

“Lise Devriyesi”nin hikâyesi, Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz’ün Emniyet Amiri Necdet Yılmaz’dan yeni bir görev teklifi alması sonucu şekilleniyor. Yiğit görevi gereği ekibiyle beraber liseye sızacak ve uzun zamandır yakalanamayan mafya babası Çetin Soyer’e oğlu Fırat üzerinden ulaşmaya çalışacaktır. Mesleği için en büyük kâbusuyla yüzleşmeye razı olan Yiğit’in durumu, aynı liseye giden Işıl’ın sürekli ayağına dolanmasıyla iyiden iyiye zorlaşacaktır. Üstelik Işıl, Yiğit henüz bilmese de amiri Necdet Yılmaz’ın kızıdır.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 23:29
YORUM EKLE