Kütahya'da Akılalmaz Kıskançlık Cinayeti

Kütahya’da 34 yaşında bulunan Emine C. İle eşi 38 yaşındaki Mehmet C.'nin evlerinde ölü bulunan İsmail Y. cinayetinde akılalmaz detaylar ortaya çıktı. Ellerinde bıçaklarla yakalanan Emine C., cinayeti kocasının işlediğini söyledi.

Kütahya'da Akılalmaz Kıskançlık Cinayeti

Kütahya’da 34 yaşında bulunan Emine C. İle eşi 38 yaşındaki Mehmet C.’nin evinde İsmail Y. bıçaklanarak öldürüldü. Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet ve Gasp Bürosu ekipleri tarafından tutuklanan Emine C., cinayet ile ilgili yapılan soruşturmada kendi eşini suçladı. Emine C., öldürülen İsmail Y. ile birlikte Kütahya’da bir fabrikada çalıştıklarını belirtti.

KOCASINI SUÇLADI

Emine C.’nin eşi Mehmet C.’nin, öldürülen İsmail Y. ile telefon üzerinden mesajlaştıklarını belirten Emine C. İfadesinde “Eşim benim cep telefonundan İsmail’e ’Eşim evde yok, Ankara’ya gitti. Eve gel’ diye mesaj yolladı.” dedi. İfadesine devam eden Emine C., daha sonrasında Mehmet C’nin kendisini dövdüğünü ve bacaklarından bıçakladığını belirtti. Daha sonrasında kendisini soyduğunu ve üzerine bornoz giydirdiğini, İsmail’in gelince bornoz ile kapıyı açmasını söylediğini belirtti. İsmail’i yatak odasına götürmesini daha önceden söyleyen Mehmet C., evde saklandı. Bunun ardından çarpıcı açıklamalar yapan Emine C., “İsmail geldiğinde onu yatak odasına götürdüm. O anda eşim de odaya girdi. Boğuşmaya başladılar. İsmail kaçmak istedi. Eşim onu koridorda defalarca bıçakladı. Daha sonra telefonla annemi ve erkek kardeşimi eve çağırdı. Onlar gelince ’Bakın kızınız benim namusumu kirletti. Ben de o yüzden bu adamı bıçakladım. Şimdi bu cinayeti kızınız üstlenecek. Bu adamı kendisinin öldürdüğünü söyleyecek’ dedi. Bu arada İsmail can çekiyordu. Bıçağı zorla elime verdi. Kendisi de elimi tutup İsmail’in boynuna ve cinsel organına doğru bıçağı sapladı. Polisler eve gelince de korkumdan cinayeti benim işlediğimi söylemek zorunda kaldım. Ancak İsmail’i kocam öldürdü” dedi.

Mehmet  C. Bu ifadelerin üzerinde tutuklandı ve suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.

YORUM EKLE