Kurtlar Vadisi’ndeki Kuran-ı Kerim Sahnesi Gerçek Oldu!

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizileri arasında gösterilen Kurtlar Vadisi’ndeki Kuran’ı Kerim sahnesi gerçek oldu. Bilindiği üzere dizide Kuran’ın içerisine silah saklanmıştı. Aydın’da M.U.K. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada Kuran-ı Kerim’in içerisine saklanmış silah tespit edildi.

Kurtlar Vadisi’ndeki Kuran-ı Kerim Sahnesi Gerçek Oldu!

Yıllardır televizyon reytinglerinin zirvesinde yer alan Kurtlar Vadisi’nde bulunan bir sahne gerçek oldu. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi’ndeki bir sahnede Kuran-ı Kerim’in içerisine silah saklanmıştı. Yaşanan olay ciddi tepkilere yol açmıştı. Filmde çok fazla tepki alan bu sahne gerçek oldu. Aydın’ın Kuşadası İlçesi’ndeki bir şahsın çantasında yapılan aramada Kuran-ı Kerim’in içerisinde saklanmış silah tespit edildi.

Alınan bilgilere göre olay Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde gerçekleşti. Ekipler, Cumhuriyet Mahallesi Rıfat Arın Sokak’ta şüphe üzerine sırt çantası ile yürüyen M.U.K. durduruldu. Ekipler çantada incelemelerde bulundu. Yapılan arama kapsamında Kuran-ı Kerim’in sayfalarının kesilerek içine silah koyulduğu tespit edildi. Kuran-ı Kerim’in içerisine yerleştirilen 9 milimetre çapında tabanca, 2 şarjör ve 34 mermi ele geçirildi. Gözaltına alınan M.U.K. emniyete götürüldü. Burada sorguya alınan M.U.K. gerekli işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

YILLAR SONRA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Bilindiği üzere olay yıllar önce Kurtlar Vadisi’nde yaşanmıştı. İmam kılığında bir suikastçı elinde tuttuğu Kuran-ı Kerim ile silahını saklıyordu. Yıllar sonra Aydın’da yaşanan olay sonrası söz konusu sahne gerçeğe dönüşmüş oldu.

YORUM EKLE