Küçük Yağmur'un Tacizcisi Mahkemeye Çıkarıldı

Geçtiğimiz Kasım ayında 9 yaşındaki minik Yağmur tacizcisi ile karşılaşacağı yoğun stresten dolayı hayatını kaybetmişti. Duruşma görülmeye başlandı.

Küçük Yağmur'un Tacizcisi Mahkemeye Çıkarıldı

Geçtiğimiz aylarda İzmir'in Bornova ilçesinde korkunç bir cinsel taciz olayının yaşandığı gündeme gelmişti. İddialara göre 9 yaşındaki minik Yağmur karşı komşusunun kızı ile oynamak içine vlerine gitti. Bunun üzerine iki küçük çocuğun kavga ettikleri öğrenildi. Kavganın ardından arkadaşının odadan çıkması üzerine arkadaşının dedesi olan 57 yaşındaki tacizcinin odaya girdiği ve oyuncak almak bahanesi ile küçük kıza cinsel istismarda bulunduğu öğrenildi. Bunun ardından küçük kız ağlayarak eve geldiğinde olan biteni annesine anlattı. 

Aile durumu öğrenir öğrenmez büyük bir şok yaşadılar ve bunun ardından polis ekiplerine başvurarak yaşlı adam hakkında gerekli şikayetlerde bulundular. İddialara göre tacizci adam hakkında dava açılırken küçük kız çocuğunun yaşadıklarından sonra psikolojik sorunlar yaşamaya başladığı, okula gitmeyi kabul etmediği ve geceleri altını ıslatmaya başladığı öğrenildi. Duruşmanın görülmesinden önce minik kız çocuğunun doktorlar eşliğinde ifadesinin alınması gerektiğine karar verilmişti. Ancak bunun üzerine stres yaşayan küçük kız çocuğunun bu strese daha fazla kalbi dayanmadığı için hayatını kaybettiği ortaya çıktı. 

Serbest bırakılan tacizcinin ise yargılanmasına devam edilirken bugün görülen davanın mart ayına ertelenmesine ve gerekli tanıkların dinlenerek delillerin incelenmesine karar verildi. Ailenin oldukça zor bir şekilde ayakta durdukları görülürken tacizci adamın hakkında yapılan suçlamaları reddetmesi ise dikkat çekti. Yağmur'un torunu ile kavga ettiği için böyle bir iftira attığını, kendisinin iyi bir dede ve baba olduğunu ifade etmesi dikkat çekti. 

YORUM EKLE