Kısmetse Olur Şehmus Emre Birbirine Girdi Kim Diskalifiye Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen programlarından Kısmetse olur yeni bölümde damat adaylarından Şehmus ile Emre birbirine girdi. iki damat adayıda Seda Akgül tarafından uyarıldı. kim diskalifiye olacak.

Kısmetse Olur Şehmus Emre Birbirine Girdi Kim Diskalifiye Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur'da Diskalifiye şoku yaşanıyor. iki yakışıklı damat adayı arasında büyük gerginlik Emre Şehmus kavgası sonrası Disklifiye şoku yaşanıyor. kim diskalifiye olacak.

Yağmur ve Tuğçe arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Tartışmanın görüntüleri ise damatlar evine veriliyor. İzlediklerinden sonra deliye dönen Emre, soluğu gelinler evinde alıyor. Diğer damat adayları her ne kadar Emre'yi durdurmak istese de bunu başaramıyor. Gelinler evine bir hışımla giden Emre, Tuğçe'yi yanına alarak savunmaya başlıyor. Yağmur'u karşısına alan Emre sesini yükseltmeye başlayınca durum Şehmus'a da yansıyor. Yağmur'a bağırdığı için Emre'yle ters düşen Şehmus, onun karşısına çıkıyor.

Emre ise öfkesini kontrole demiyor ve ikili arasında büyük bir kavga boy gösteriyor. Bu tartışma ise damatlar evine ihtar getiriyor. Seda Akgül, Şehmus'un iki uyarı birden aldığını açıklıyor. Peki bu durum damatlar evindeki dengeyi nasıl değiştirecek? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

YORUM EKLE