Kısmetse Olur Haftanın Finali 2 Nisan Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Kanal D'nin fenomen yarışma Programı Kısmetse Olur 2 Nisan Pazar Haftanın Finalinde Elenen Yarışmacı Güzel gelin adayı Sevgican erdinç Oluyor. Sevgican erdinç Neden ayrıldı kimdir kısaca tanıyalım

Kısmetse Olur Haftanın Finali 2 Nisan Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Kısmetse Olur 2 Nisan Pazar Haftanın Finalinde Kısmetse Olur evine veda eden isim Güzel Yarışmacı Sevgican Erdinç Oluyor. 13 Şubat'ta Kısmetse Olur Evine gelen Güzel Yarışmacı kısa zamanda Kısmetse olur evine veda etti. Peki Sevgican Erdinç Kısmetse olur evinden neden elendi. 22 Yaşında İzmir doğumlu olan Güzel Yarışmacı Üniversite okuyor.

SEVGİCAN ERDİNÇ KİMDİR:

Sevgican Erdinç, evde büyük merak uyandırdı. Başka gelin adayının beklenmediği 13 Şubat'ta eve giren Sevgican Erdinç, bir gelin adayının diskalifiye olup evden ayrıldığı ve onun üzerine eve girdiği sanılarak damat adaylarının yüreklerini ağzına getirdi. Kısmetse Olur

13 Şubat Pazartesi günü sürpriz bir şekilde Damatlar Evine gelen Sevgican, damat adayları tarafından, Merve'nin ya da Aycan'ın yerine geldi diye karşılandı. Damat adayları tarafından sorguya alınan Sevgican, adayı olan biriyle olmak karakterime kesinlikle uygun değil, şu anda bir adayının olmadığını dile getirdi. Kadına saygısı olan, kadına kadın olduğunu değerini gösteren, ilişkiyi karşılıklı olarak ödün veren biri aklındaki damat adayı. Sevgican Erdinç 22 yaşında, Ekonomi öğrencisi ve İzmir'de yaşıyor.

Damatlar evinden ayrılırken, mutfakta yemek hazırlayan ve yanına hiç gelmeyen Gökhan'a takılınca, Gökhan'la daha önceden tanışmış olabileceği düşüncesini akla getirdi. Sevgican, Gelinler evinde de merakla karşılandı. Gelin adaylarının en çok merak ettiği şey tabi ki yeni adayın aklındaki damat adayı oldu.

YORUM EKLE