Kısmetse Olur 399.Bölüm Fragmanı 5 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı ve Özeti Diskalifiye Şoku

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Kısmetse Olur 399.Bölüm Fragmanı yayınlandı 5 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı ve Özeti Diskalifiye Şoku Emre ile kavga eden şehmus Diskalifiyemi oluyor Kısmetse Olur 399.Bölüm Fragmanı ve özeti heyecan dorukta Neler olacak?

Kısmetse Olur 399.Bölüm Fragmanı 5 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı ve Özeti Diskalifiye Şoku

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse olur yeni bölüm tanıtımında neler yaşanacak. Emre ile Şehmus tartışması sonrası neler yaşandı.Şehmus ile Emre kavgası sonrası Seda Akgül eve gelerek iki damat adayınıda Uyarıyor. Şehmus 2.defa ihtar uyarı aldığı için Diskalifiye şoku yaşayabilir.Kavganın nedeni Tuğçe ile Yağmur arasında yaşanan gerginlik sonrası Yakışıklı damat adayı Emre Talip olduğu Tuğçe'ye haksızlık yapıldığınmı düşünüp gidip onu korumaya çalışması ile bir anda alevleniyor.

Emre'nin Yağmur ile tartışmasına tahammül edemeyen Şehmus bir anda Emre ile karşı karşıya geliyor. bir yandan Tuğçe ile Yağmur diğer yanda Şehmus ile Emre arasında gerginlik yaşanıyor. Gelin ve Damat adayları ise ortamı yumuşatmaya çalışıyor.Çok Sert bir şekilde Yağmur ve Şehmusa yüklenen Emre'nin tepkisini diğer damat adaylarının araya girmesi ile yumuşamaya başlıyor. ama Şehmus'unda Emre'ye karşı tepkisi Sert olunca ortalık bir anda tekrardan alevleniyor. peki kısmetse olur yeni bölümde ne olucak. Şehmus Diskalifiyemi olacak.

Emre ve Şehmus arasında çıkan kavga ihtar getiriyor! Bu durum evdekiler üzerinde büyük bir şok etkisi yaratıyor. Beklenmeyen kavga ile Kısmetse Olur evinde dengeler değişecek mi? Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında gelinler evinde Yağmur ve Tuğçe arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Tartışmanın görüntüleri ise damatlar evine veriliyor. İzlediklerinden sonra deliye dönen Emre, soluğu gelinler evinde alıyor. Diğer damat adayları her ne kadar Emre'yi durdurmak istese de bunu başaramıyor.

Gelinler evine bir hışımla giden Emre, Tuğçe'yi yanına alarak savunmaya başlıyor. Yağmur'u karşısına alan Emre sesini yükseltmeye başlayınca durum Şehmus'a da yansıyor. Yağmur'a bağırdığı için Emre'yle ters düşen Şehmus, onun karşısına çıkıyor. Emre ise öfkesini kontrole demiyor ve ikili arasında büyük bir kavga boy gösteriyor. Bu tartışma ise damatlar evine ihtar getiriyor. Seda Akgül, Şehmus'un iki uyarı birden aldığını açıklıyor. Peki bu durum damatlar evindeki dengeyi nasıl değiştirecek? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Didem ve Adnan cephesinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor, Didem Ankara'ya Adnan'ın aileyle tanışmaya gidiyor. Peki bu büyük buluşmada neler yaşanacak? Kısmetse Olur Son Bölümde Neler Oldu? Adnan, Didem'i ailesiyle tanıştırmak üzere Ankara'ya götürüyor. Adnan'ın annesiyle ilk kez karşılacak olan Didem büyük bir heyecan yaşıyor.

Adnan'ın çocukluğunun geçtiği mahalleyi gezen ve onun doğduğu eve giden Didem burada duygusal anlar yaşıyor. Adnan'ı uzun zamandır görmeyen annesi ise bir anda karşısında onları görünce gözyaşlarına hakim olamıyor. Adnan'ın annesi ve babası Didem'e ayrı ayrı öğütler veriyor. Onlarda gördükleri yanlışları ve doğruları konuşarak, sorunların üstesinden gelmeleri için destek oluyorlar. Didem ve Adnan'ın yengesi arasında ise beklenmedik bir muhabbet geçiyor.

Adnan'ın yengesi, Didem'i ekran önünde fazla samimi görüntüler vermemesi yönünde uyarınca Didem geriliyor. Ve olaylar bambaşka yerlere gidiyor. Melis ve Kemal ayrılıyor mu? Öte yandan huzlı bir şekilde ilişkiye başlayan ve sürekli tartışma yaşayan ikili Melis ve Kemal arasında ise sular durulmuyor.

Günün başında Melis'le kavga eden ve ayrılma noktasına gelen Kemal, damatlar evinde herkesle tartışmaya başlıyor. Melis ise Kemal'in dışarda farklı olduğunu iddia ederek, ilgisizlikten şikayet ediyor. Peki Melis ve Kemal arasındaki sorunlar ne zaman son bulacak?

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 17:09
YORUM EKLE