Kısmetse Olur 398.Bölüm Fragmanı 4 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Büyük Kavga Birbirine Girdiler

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 398.Bölüm Fragmanı yayınlandı 4 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Sürpriz Aşk Didem Adnan Görüşmesinde Neler yaşandı. Kısmetse Olur Yeni Bölüm nefesleri kesecek. Kısmetse Olur 4 Nisan yeni bölüm Kanal D

Kısmetse Olur 398.Bölüm Fragmanı 4 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Büyük Kavga Birbirine Girdiler

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse olur 4 nisan yeni bölümde Didem Adnan'ın annesi ile tanışmak için Ankara yollarına düşer.Didem Ankara'da Adnan Annasi ile tanışıcakmı Didem Nasıl karşılanacak.Didem Ankarada yaşadıklarından sonra Adnan ile ilişkisinde neler yaşanacak. Adnan Didem Aşkı bitiyormu Adnan'ın annesi ile samimi şekilde tanışan Didem ise Adnan'ın yengesi ile tartışmaya başlar.Adnan'ın yengesinin sert tavırları Didem'i neden bu kadar rahatsız etti.bir anda gerilen ortam sonrası Adnan'ın babasından çok sert bir açıklama geliyor.

diğer yandan Kemal ve Onur arasındada büyük tartışma çıkıyor.Melis'le büyük bir kavgaya tutuşan ve ayrılık eşiğine gelen Kemal Onur ile neden tartışlıyor.Kemal ve Onuru ise Aycan ayırıyor. ikilinin aarsına giren Aycan'a Onur çok sert tepki gösteriyor.Kemal ile Onur başbaşa konuşurken oraya gelen aycan'ın üzerine Onur Kemale müsade et kız arkadşaımla görüşücem sözünden sonra ikili arasında büyük bir tartışma çıkıyor.Melis ile Kemal Ayrılıyormu Kısmetse olur yeni bölüm nefesleri kesecek.

Didem, Adnan'ın annesiyle tanışmak üzere Ankara'ya gidiyor ve orada beklenmedik bir tatsızlık yaşanıyor! Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, Didem ve Adnan ilişkisinde yeni bir gelişme yaşanıyor. Adnan, Didem'i annesiyle tanıştırmak için Ankara'daki evine götürüyor.

Adnan'ın ailesiyle tanışan Didem, Adnan'ın yengesi ile bir münakaşa yaşıyor. Peki Adnan'ın yengesinin sözleri neden Didem'i rahatsız etti? Bir anda aile ortamında ipler neden gerildi? Adnan'ın babası neden sert bir dille uyarıda bulundu? Öte yandan Onur ve Kemal arasında tartışma çıkıyor! Melis'le tartışan ve ayrılık noktasına gelen Kemal, neden Onur'la kavga etti?

Onur ve Kemal'i ise Aycan ayırdı. Aycan ve Onur başbaşa konuşurken yanlarında oturan Kemal'in gitmesini isteyen Onur, "Hadi kalk git Kemal! Ben kız arkadaşımla konuşacağım" deyince Kemal'in tepkisi çok sert oldu. Peki evdeki bu gerginliiğin asıl sebebi neydi? Melis neden Kemal'le ayrılık kararı aldı?

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

adaylar arası yapılan oylama ile eve hangi aday veda etmek zorunda kaldı? Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Eleme gecesinde neler yaşandı? Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Neler Yaşandı? Kısmetse Olur’da gerilim dolu bir hafta sona ererken, eve veda eden isim herkesi gözyaşlarına boğdu. Hafta boyunca yaşanan olayların kritiği yapılırken, gergin anlar yaşandı. Farima ve Tuğçe kavgası büyüdü. İki yakın dostun bir zamanlar aralarında konuştuğu itiraflar tek tek ortaya çıkmaya başlayınca Emre şok oldu.

Peki Tuğçe, Emre hakkında Farima’ya ne dedi? Emre, duyduklarından sonra ne yapacak? Farima, hakkındaki iddialar ne cevap verecek? Haftanın Birincileri Onur ve Aycan! Öte yandan önceki gün haftanın birinciler Onur ve Aycan olmuştu. Böylelikle bir hafta daha evde kalmayı garantilemişlerdi. Ve sıra oylamaya geldi. Tüm adaylar evden gitmesini istediği adayı yazmak üzere oylamaya gitti. Oylama sonucu ise gelinler evinden Sevgican, damatlar evinden İlkay ayağa kalkan isimler oldu.

Sevgican mı elendi? İlkay mı? Sevgican ve İlkay eleme potasına giren adaylar oldu. Hangisinin eleneceği ise zarftan çıkacak olan karara bağlıydı. Zarftan çıkan karar birinci olan aday evini koruyabilecekti. Peki Onur mu yoksa Aycan mı birinci oldu? Seda Akgül, birinciyi açıkladı. Haftanın birincisi oy farkıyla Onur oldu ve evini koruyarak İlkay’ı elenmekten kurtardı. Böylece Kısmetse Olur’a veda etmek zorunda kalan aday gelinler evinden Sevgican oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 16:19
YORUM EKLE