Kısmetse Olur 397.Bölüm Fragmanı 1 Nisan Tanıtımı Büyük Halk Oylaması Birincisi Kim Oldu?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 397.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 1 Nisan Büyük Halk Oylamasının Birincisi Kim Oldu. Kısmetse Olur Halk Oylamasında En Yüksek Puanı Alıp Kısmetse Olur Büyük Halk Oylamasının Birincisi Serçilen Kim Oldu?

Kısmetse Olur 397.Bölüm Fragmanı 1 Nisan Tanıtımı Büyük Halk Oylaması Birincisi Kim Oldu?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 397.Bölüm Fragmanı Nefesleri kesti Büyük Halk Oylamasının Birincisi kimler seçildi. yapılan Büyük Halk oylamasında En Yüksek Oyu Kazanıp kısmetse Olur Büyük Halk Oylamasının Birincisi Seçilen Kim Oldu.Kısmetse Olur'un gözde Çifti Emre Ve Tuğçe Büyük Halk oylamasının Favorisi olarak Gösteriliyor. ikinci çiftimiz ise Onur ve Aycan  Çifti Olması bekleniyor. Peki Kısmetse olur Haftanın Büyük Halk Oylamasının Birincisi kim seçilip kendini koruma altına almayı başaracak.

Kısmetse olur son bölümde neler yaşanmıştı. Tuğçe'nin ağlamalarına daha fazla Dayanamayan Emre Hemen sevgilisi Tuğçe'nin yanına giderek onu teselli etmeye çalışıyor.Peki bu durum Emre'nin diğer adaylarını Nasıl etkileyecek. Emre'nin Tuğçe'ye yakınlığı Farima'yı oldukça kızdıracak.Diğer taraftan sevgican ise Emre'nin ona onunla arkadaş olalım teklifini kibarca kabul etmesine rağmen farima'nın şiddetli karşı çıkması neden farima Ne biliyor. Farima Tuğçe ile Emre Aşkına engel olacakmı Kısmetse olur Yeni bölümde Emre ile Tuğçe Arasında neler yaşanacak.

Tuğçe'nin gözyaşlarına dayanamayan Emre soluğu onun yanında alıyor! Tuğçe'nin gözyaşlarını silerek onu teselli ediyor! Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, Emre ve Tuğçe yakınlaşması evdeki Emre'ye diğer aday olanları çileden çıkarıyor. Farima, Tuğçe'nin bu kadar yakınında olup da hislerini söylememesine tepki gösteriyor.

Sevgican ise Emre'nin onunla arkadaş kalma isteğini samimi bulmuyor. Gamze, Farima ve Sevgican oklarını Emre ve Tuğçe'ye yöneltiyor. Evde herkesin üstüne gelmesinden dolayı gözyaşlarını tutamayan Tuğçe'nin yanına ise Emre geliyor. Tuğçe'nin gözyaşlarını silen Emre, Tuğçe'nin yanında kendini çok iyi hissettiğini söylüyor. İkili arasındaki yakınlaşma ise günden güne artıyor! Tuğçe, Emre'nin gelişiyle ilgili ise, "Şükrediyorum şuan! İyi ki geldi" diyerek memnununiyetini dile getirdi.

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

haftanın en popüler gelin ve damat adayı belli oldu. Gelinler evinden Farima, damatlar evinden ise Emre seçildi. Kısmetse Olur Son Bölümde Neler Oldu? Onur ve Aycan çifti Sapanca'ya giderek aşklarını tazelediler. Ayrı kaldıkları süre zarfında yaşadıklarını paylaşan ikili, birbirlerine daha sıkı kenetlendiklerini ifade ettiler. Aycan, bu hayatta her şeyin yokluğuna alışabileceğini ama bir tek Onur'un yokluğuna alışamayacağını söyledi. Güzel havanında ve dışarda olmanın tadını çıkaran Onur ve Aycan çifti felekten bir gün çaldı.

Emre ve Tuğçe arasındaki yakınlık bugün de kendini gösterdi. Emre, gelinler evine gelerek Tuğçe ile baş başa bir konuşma yaptı. Ne olursa olsun bu evde kimsenin onun üzerine gitmesine izin vermeyeceğini belirten Emre bu korumacı tavrı ile Tuğçe'yi etkiledi. İkili arasındaki bu hzılı yakınlaşma ise Emre'nin diğer adaylarının ve Didem'in tepkisine neden oldu! Didem, Tuğçe'nin tek amacının bu evde kalmak ve birinci olmak olduğunu iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 16:25
YORUM EKLE