Kısmetse Olur 396.Bölüm Fragmanı 31 Mart Yeni Bölüm Tanıtım Ve Özeti Büyük Kavga Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 396.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 31 Mart Cuma Yeni Bölümde Tuğçe Emre Aşkı başlıyor. Onur Aycan Aşkı ise Büyülüyor. Kısmetse Olur 396.Yeni Bölüm Nefesleri Kesecek. Kanal D

Kısmetse Olur 396.Bölüm Fragmanı 31 Mart Yeni Bölüm Tanıtım Ve Özeti Büyük Kavga Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur Yeni Bölümde Aycan Onur aşkı yeniden alevleniyor. Onur Aycan Aşkında neler yaşanacak.Onur ile Aycan Dışarıya çıkarak Romantik anların atdını doyasıya çıkarıyorlar.Onur İle Aycan ayrı kaldıkları günlerin acısını çıkartırcasını günün tadını doyasıya yaşıyorlar.Aycan'dan Onura gelen şok itiraf sonrası Onur Aycanı bağrına basıyor.

Diğer yandan İse geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde Tuğçe ile Yakınlaşan Emre ile Tuğçe Arasında Romantik anlar yaşanıyor.Yakışıklı damat adayı Emre Tuğçe'yi diğer adaylarından korumaya ve sahip çıkmaya çalışıyor. şuda bunu getiriyor. Emre kendisine Talip olarak Tuğçe'yi uygun gördü. Tuğçe Emre aşkımı başlıyor.

Tuğçe'dende beklediği yaklaşımı alan Emre birbirlerine tanıma kararı alıyor. Yeni bölümde Tuğçe Emre aşkımı başlıyor.Emre İle Tuğçe aşkı herkesi büyülüyor. öte yandan İlkay İle Rabia Arasında ise Hözyaşalrı sel oluyor.Fanları tarafından Rabia'ya hazırlanan sürpriz sonrası kendini çok yanlız hisseden İlkayın kendi yanına gelmemesi üzerine Rabia Gözyaşlarına boğuluyor. Kısmetse Olur 31 Mart Cuma Yeni Bölümde neler olacak.

Onur ve Aycan aşkı yeniden alev alıyor! Kısmetse Olur'da Onur ve Aycan dışarıya çıkıyor. Başbaşa romantik dakikalar geçiren ikili, ayrı kaldıkları süre zarfında yaşadıklarını paylaşarak bir daha ayrılmama kararı alıyor. Aycan, Onur'un yokluğuna alışamadığını itiraf ediyor ve ikili arasında duygusal anlar yaşanıyor.

Öte yandan önceki güne damgasını vuran olay Emre ve Tuğçe yakınlaşmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Emre, Tuğçe'yi evdeki diğer kızlardan korumaya başlıyor. Bir anda birbirlerine duygularını açan Emre ve Tuğçe tanıma yoluna giriyor. Gelinler evine gelen Emre, "Ben sana açık konuşayım, senin üzerine kimsenin gelmesine izin vermem" diyerek bir kere daha Tuğçe'ye olan hassasiyetini dile getiriyor. Rabia ve İlkay cephesinde ise yine gözyaşları hakim oluyor.

Fanları tarafından Rabia'ya hazırlanan sürprizde, kendini yalnız hisseden ve İlkay'ın bile yanına gelmemesi üzerine Rabia ağlamaya başlıyor. Rabia'nın bu davranışları ise gelinler evinde tepkilere neden oluyor. Rabia'nın duygu sömürüsü yaptığı iddiaları ortaya atılmaya başlandı!

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Emre ve Tuğçe arasında başlayan yakınlık güne damga vuruyor! Emre, ilk kez adayları arasından Tuğçe'ye yakın davranıyor! Kısmetse Olur Son Bölümde Neler Oldu? Kısmetse Olur'da Emre ve Tuğçe arasında yakınlaşma başlıyor. Tuğçe ve Emre baş başa konuşma fırsatı buldu. İkili arasında beklenenden daha sıcak bir sohbet geçti.

Peki Emre diğer adaylarını tamamen reddedip Tuğçe'yle mi aşk yaşayacak? Tuğçe'nin bu hamlesi karşısında eski sevgilisi Akın ne tepki verecek? Akın ve Emre aynı evde bu yüzden ters düşecek mi? Melis ve Kemal aşkında şok gelişme! Kısmetse Olur'un gözde gelin adaylarından Melis, Kemal'le çıktıkları ödül gezisinde şok eden bir hamle yaptı. Eve girdiği ikinci günden itibaren Kemal'la hızlı bir ilişikiye başlayan Melis, ona aşık olduğunu itiraf etti.

Baş başa romantik anlar yaşarken bir anda Melis, Kemal'e evlenme teklif etti. Melis'in bu teklifi karşısında şaşıran Kemal ise ne yapacağını bilemedi. Peki, Kemal Melis'in teklifine ne cevap verecek? İşte iki aşığın romantik anları... Kısmetse Olur'da çok yakında yayınlanacak olan yeni bölümde, Adnan ve Didem cephesinde önemli bir gelişme yaşanıyor. Adnan, Didem'i ailesiyle tanıştırmaya götürüyor. Büyük bir heyecanla Ankara'ya giden Didem bu buluşmada neler yaşayacak? Adnan'ın ailesi Didem'e nasıl davranacak?

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 16:34
YORUM EKLE