Kısmetse Olur 387.Bölüm Fragmanı 20 Mart Pazartesi Kıskançlık Kavgası Kanal D

Kanal D'nin en çok izlenen programlarından Kısmetse Olur 387.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 20 Mart Pazartesi haftanın ilk günü adaylar aarasında neler yaşandı. Kısmetse Olur 387.Bölüm Fragmanı Ve özeti Kanal D

Kısmetse Olur 387.Bölüm Fragmanı 20 Mart Pazartesi Kıskançlık Kavgası Kanal D

Kanal D'nin en çok izlenen programlarından Kısmetse olur 387.Yeni bölümünde haftanın ilşk günü neler yaşandı. Yeni gelen aday kim olacak. kime talip olacak Gelin adayı Melis hanımın kıskançlığı yine ortalığı karıştıracak. Kısmetse Olur yeni bölümde sürpriz gelişmeler. Gelin ve Damat Adayları arasında Sürpriz aşk gelişmesi yaşanıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİNDE NELER YAŞANDI:

Farima ve Melis arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Melis’in yüksek çıkışları karşısında sakinliğini koruyamayan Farima’yı diğer gelin adayları güçlükle tutuyor! Kısmetse Olur’da yine herkesi gerilim ve heyecan dolu bir eleme gecesi bekliyor. Onur ve Gamze arasında sesler yükseliyor.

Gamze, Onur’un Aycan’ı program için kullandığını iddia edince ortam geriliyor ve Onur sessizliğini bozuyor. Öte yandan Ezgi ve Akın tartışmasında bilinmeyenler tek tek ortaya çıkmaya başlıyor! Akın’ın hayatında olmak isteyen Ezgi, programa girecek mi?

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Hafta boyunca verilen oylarla birinciler damatlar evinden Adnan, gelinler evinden ise Didem oldu. Başbaşa romantik yemeğe çıkan çift arasında yine kıyafet yüzünden tartışma çıktı! Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? Kısmetse Olur'da haftanın birincileri belli oldu. Haftanın birincileri damatlar evinden Adnan, gelinler evinden ise Didem oldu.

Baş başa yemeğe çıkan ikili arasında yine Didem’in kıyafeti sorun oldu ve tartışma çıktı. Çıktıkları hemen hemen her romantik yemekte tartışan çiftin kıyafet konusundaki anlaşmazlığı ne zaman son bulacak? Didem, Adnan’ın istemediği kıyafetleri giymeye devam edecek mi? Akın, Tuğçe’yi aldattı mı?

Akın’ın Tuğçe’ye getirdiği oyuncak ayının aslında dışardaki kız arkadaşına ait olduğu ortaya çıktı. Kısmetse Olur evinde bir anda ortam gerildi. Akın, dışarda Tuğçe haricinde başka bir kızla daha görüştüğü iddiaları karşısında ne cevap verecek? Tuğçe, izlediği görüntülerden sonra ne yapacak? Akın ise duruma müdahale ederek hemen cevap verdi ve görüntülerdeki kızın arkadaşı olduğunu ve dışarda görüştüklerini kabul etti. Ve Ezgi’yi aslında Tuğçe’nin de tanıdığını söyleyince işler hepten karıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vahibe arslan
vahibe arslan - 1 yıl Önce

ama didem ve adnan arasındaki dargınlıklar,kavgalar bitsinarada GÜLLER AÇILSIN
biz adnan ve didem çiftini çok ama çook seviyoruz