Kısmetse Olur 362.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Büyük Halk Oylamasını Kim Kazandı!

Kanal D'nin izlenme rekoru kıran Yarışma Programı Kısmetse Olur 362.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Büyük Halk Oylaması Nasıl Geçti.Kısmetse Olur Büyük Halk Oylamasını Kim Kazandı Haftanın Finali

Kısmetse Olur 362.Bölüm Fragmanı 18 Şubat Büyük Halk Oylamasını Kim Kazandı!

Kanal D'nin izlenme rekoru kıran programlarından Kısmetse olur 362.yeni bölüm fragmanında yaşananlar Büyük Halk Oylaması nasıl Sonuçlandı. Halk Oylamasını Kim Kazandı. Kısmetse olur yeni bölümde sürpriz gelişmeler.

Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek? Ünal ve Gözde ilişkisindeki sorunların asıl kaynağı aile mi? Yoksa Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor mu? Kısmetse Olur'un yeni çifti Ünal ve Gözde arasında ilk günden bu yana sular durulmuyor.

Gözde ile Sevgililer Günü'nde tanıma yoluna giren Ünal, ona bir kolye hediye etmişti. Ünal'ın Gözde'ye "Sen beni taşıyabilecek bir kadın değilsin" demesinden sonra araları açılan ikili bugün de tartışma yaşadı. Gözde'nin Ünal'ı kolay kolay affetmeye niyeti yoktu. Gözde, Ünal'ın damatlar evinde umursamazca oturup, gönlünü almak adına hiç bir şey yapmamasına bozulup, kolyesini çıkarmıştı. Bunun üzerine eve gelip Gözde'den özür dileyen Ünal, reddedilince evi terketmişti.

Kritiklerde annesinin hafta sonu burada olduğunu ve programa gelmek istemediğini belirten Gözde, bir anda akıllara başka soru işaretleri de getirdi. Acaba Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor muydu? Yoksa ilişkilerinin yolunda gitmeme sebepleri başka mıydı? Öte yandan Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yapıyor! Gökhan'ın görünce sevinç çığlıkları atan gelin adayı Sibel, nasıl bir sürprizle karşılaştı? Tuğçe ve Akın arasında büyük kavga! Tuğçe ve Akın arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor!

Tuğçe Yılmaz'ın Akın'ın babasıyla görüşmesinin ardından bir çok problem teker teker ortaya çıkmaya başlamıştı. Özellikle Tuğçe'nin, Akın'ın babasının yanında oturuş şekli büyük eleştirilere neden olmuştu. Bunun üzerine tartışan çiftten, Tuğçe Yılmaz Akın'ın sözleriyle gözyaşlarına boğuldu. Akın'a kendini ifade edemeyen Tuğçe, ağladığı halde ondan ilgi göremeyince isyan etti!

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM YAŞANANLAR:

haftanın kral ve kraliçesi, Onur ile Gözde oluyor! Kraliçe seçilen Gözde, Ünal'la tartışma yaşayınca gözyaşlarını tutamıyor ve ikili arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlıyor! Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? Kral ve Kraliçe belli oldu! Kısmetse Olur yayınlanan son bölümde haftanın kral ve kraliçesi belli oluyor. Kraliçe, gelinler evinden Gözde olurken, kral damatlar evinden Onur oluyor! Gözde ve Onur ise yaver olarak kendilerine Akın ve Sevgican'ı seçiyor.

Aycan'ın yokluğunda pek keyfi yerinde olmayan Onur, Gözde ve Ünal'ın arasını yapmaya çalışıyor. Aldığı çiçeği Ünal'a vererek, bununla Gözde'den özür dilemesini ve barışmalarını istiyor ancak durumlar umdukları şekilde gelişmiyor! Gözde, kolyeyi çıkarıyor! Ünal ağlıyor! Gözde, Ünal'a olan öfkesini onun aldığı kolyeyi çıkararak gösteriyor. Ünal'ın bu umursamaz hallerinden şikayetçi olan gelin adayı, ondan daha çok ilgi beklediğini söylüyor. Ünal, Gözde'den özür dileyerek kolyeyi takmasını istiyor.

Sorunlarını çözebileceklerini söylemesine rağmen Gözde onun bu teklifini reddediyor. Bunun üzerine sinirlenen Ünal, kolyeyi ve çiçeği atarak evden çıkıyor. Damatlar evinde ağlayarak, kendini ifade edemediğini söyleyen Ünal, özel hayatında kimseyi mutlu edemediğini belirtiyor. Bunun üzüntüsünü duyan ve Gözde'yi de mutlu edemeyeceğini düşünen Ünal'ı arkadaşları teselli ediyor....Peki bu soğuk savaş sonrası ikili arasında neler olacak?

Gözde, Ünal'ı affedecek mi? Akın ve Tuğçe arasında gerilim! Öte yandan Akın, önceki gün babasının eve gelmesiyle gelin adayı olan Tuğçe'yi onunla tanıştırmıştı. Tuğçe'nin, Akın'ın babasının yanında bacak bacak üstüne atarak oturması tepkilere neden oldu. Tuğçe, bu durumu açıklamaya çalışırken gözyaşlarına boğuldu. Akın ise onun bu ilgisiz tavırlarından yakındı.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
harika
harika - 1 yıl Önce

rabıa gelsınnnnnnn