Kısmetse Olur 28 Mart Yeni Bölüm Fragmanı 393.Bölüm Tanıtımı Rabia İlkay Kavgası

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 28 Mart Yeni Bölüm Fragmanında sürpriz gelişmeler 393.Son Tanıtımda İlkay ile Rabia arasında neler yaşandı. rabia'nın şok itirafı karşısında İlkay Ne Yapacak.Kısmetse olur yeni bölüm Kanal 4

Kısmetse Olur 28 Mart Yeni Bölüm Fragmanı 393.Bölüm Tanıtımı Rabia İlkay Kavgası

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 27 Mart yeni bölümde Rabia'nın şok itirafı sonrası İlkay Çılgına Dönüyor. eski sevgilisini çok özlediğini söyleyen rabia'ya İlkay'ın cevabı ne olacak.Haftanın final bölümünde İlkay ile büyük bir tartışma yaşayan Rabia İlkay ile ayrılma kararı aldı.Rabia İlkaya Eski sevgilisini özlediğini söyleyince Yakışıklı damat adayı İlkay çılgına dönüyor. İlkay rabia kabgasında yeni bölümde neler yaşanacak.Rabia'nın aşk itirafı Damat evinde canlı olarak yayınlanınca İlkay diğer adaylar karşısında hüsrana uğruyor.

Rabia ile İlkay yolarını tamamen ayırdımı Rabia İlkay aşkı bitti'mi?diğer taraftan güzel gelin adayı Didem'de romantik bir sürpriz hazırlıyor.Adnan ile Didem Damatlar  evinde felekten bir gece geçitiyorlar.Adnan ile Didemin birbirlerine karşı söledikleri aşk cümleleri herkesi şoke ediyor. Adnan İle Didem aşkı herkesi büyülüyor.yakışıklı damat adayı Onur ile güzel gelin adayı Aycan ise tekrar eski günelrdeki gibi aşk yaşamak için mücadele ediyorlar.diğer taraftan güzel gelin adayı Gamze'nin babası eve geliyor. Gamze'nin baabsında herkesi şoke edecek açıklamalar Kısmetse Olur yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

Rabia'nın şok itirafı evde büyük yankı uyandırdı! Rabia, eski sevgilisini özlediğini itiraf edince İlkay deliye döndü! Kısmetse Olur'da Rabia'nın sözleri olay yarattı. Haftanın finali bölümünde İlkay'la tartışan ve ayrılma kararı alan Rabia, bugün yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında eski sevgilisini özlediğini itiraf ediyor.

Rabia'nın bu görüntüleri ise damatlar evine veriliyor ve İlkay büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor! Rabia'nın bu sözlerinden sonra ikiliyi neler bekliyor? Öte yandan Adnan, Didem'e romantik bir sürpriz hazırlıyor. Damatlar evinde baş başa romantik anlar geçiren ikili, aile kurmaktan söz edince duygusal anlar yaşanıyor. Adnan Didem'e "Sen benim çekirdek ailem olacaksın, sen benim geniş ailem olacaksın, Esmer'imin annesi olacaksın" dedi. Adnan ve Didem aşkı dolu dizgin bir gün yaşayacak.

Onur ve Aycan yeniden eski günlerdeki gibi olmaya başlıyor. Yeni bölüm fragmanında Onur'un Aycan'ın saçlarını ördüğünü görüyoruz. İkili arasında herkesin özlediği o anlar yeniden kıvılcımlanıyor... Gelinler evinden Gamze'nin babası eve ziyarete geliyor. Gamze'nin babasından tokat gibi sözler! Hepsi ve daha fazlası bugün 12.30'da Kanal D'de!

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 16:25
YORUM EKLE