Kısmetse Olur 2 Nisan Haftanın Final Fragmanı Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 2 Nisan Haftanın Final Fragmanı Yayınlandı Kim Elendi Yerine Kim Geldi?Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Neler Yaşandı.Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Eleniyor Yerine kim geliyor.

Kısmetse Olur 2 Nisan Haftanın Final Fragmanı Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 2 Nisan Pazar Haftanın Final Fragmanı Yayınlandı. Kısmetse Olur 2 Nisan Pazar Eleenn Yarışmacı Belli Oldu. Peki Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Eleniyor. Elenen Yarışmacımız Kısmetse Olur Evine yeni gelen Sevgican Oluyor. Yapılan Oy Sonuçları Sonrası Arkadaşalrı Tarafından En çok ismi yazılan kişi olan Sevgican Kısmetse Olur Evine veda Eden İsim Oluyor. Peki sevgican Neden Elendi.

İzmirli Üniversite öğrencisi sevgican'ın yerine Kısmetse Olur Evine Kim Gelecek. Kesinleşince Yüklenecek.peki Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Neler yaşandı. Kim Birinci oldu. Para Ödülünü Kim Kazanıyor. hepsi ve daha Fazlası Detaylar Geldikçe Yüklenecek. İşte Kısmetse Olur Haftanın Finali

Kısmetse Olur evinde haftanın sürprizi de geçen hafta eve dahil olan Emre ile ilgili. Sevgican'ın elenmesinin ardından Tuğçe ile Emre arasındaki ilişki daha da ilerleyecek. Önümüzdeki hafta Tuğçe - Emre ilişkisi tam gaz başlamış olacak. Hatırlanacağı gibi Emre Ubeyli eve girdiği anda büyük ilgi çekmişti.

Sevgican,Gamze ve Farima ilk gündem Emre'ye talip olmuş o ise hiçbirinden elektrik alamadığı söylemişti. Tuğçe ise Emre'den hoşlansa da yakın arkadaşı Farima talip olduğu için geride durmuştu. Ancak sonrasında hesaplar değişti. Tuğçe'nin Emre'ye olan ilgisine eski sevgilisi Akın'ın vereceği tepki merak edilirken ondan önce genç kız darbeyi gelinler evinde yedi. Yakın arkadaşı Farima başta olmak üzere Emre'ye talip olan diğer gelin adayları onu hedefe koydular.

Evde herkesin üstüne gelmesinden dolayı gözyaşlarını tutamayan Tuğçe'yı ise Emre teselli etti. Tuğçe'nin gözyaşlarını silen Emre, Tuğçe'nin yanında kendini çok iyi hissettiğini söyleyince ilişki başladı. Tuğçe ve Emre yakınlaşması ise damatlar evinde Akın'ı zor duruma düşürüyor. Emre ve Akın karşı kaşrıya geliyor!

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 16:23
YORUM EKLE