Kısmetse Olur 1 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur 1 Nisan yeni bölüm varmı yokmu ne zaman yayınlanacak. Kanal D Yayın Akışından çıakrımıdımı?Kanal D’nin fenomen yarışma programı Kısmetse Olur 1 nisan yeni bölüm varmı yokmu Büyük halk oylaması yeni bölüm neden yayınlanmadı. Kısmetse olur büyük halk oylaması ne zaman yayınlanacak?

Kısmetse Olur 1 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D’nin en çok izlenen programlarından kısmetse olur büyük halk oylaması neden yayınlanamdı. Kısmetse olur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak.

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Onur ve Aycan oluyor. Evde Tuğçe ve Emre yakınlaşmasının yankıları bugün de devam ediyor. Kısmetse Olur Son Bölümde Neler Oldu? Önceki gün yakınlaşmaya başlayan evin çiçeği burnunda çifti Emre ve Tuğçe çifti, evde dışlandıklarını düşünüyor. Farima'nın en yakın arkadaşı olan Tuğçe, onu kaybettiğini düşünerek evdeki herkesi üstüne geldiğini söylüyor. Evdeki baskılardan dolayı zor zamanlar geçiren Tuğçe gözyaşlarını tutamıyor. Tuğçe'nin ağlamasına dayanamayan Emre ise onun gözyaşlarını silerek, destek oluyor.

Peki ikili arasındaki bu yakınlık ne zaman aşka dönüşecek? Öte yanda Kısmetse Olur'da Emre ve Tuğçe yakınlaşması, Farima ve diğer adayların tepkisine neden oluyor. Tuğçe ile yakın arkadaş olan Farima, bu durumu kabullenemeyince gözyaşlarını tutamıyor. Tuğçe'nin kendisini kötü göstermeye çalıştığını düşünen Farima, onun üstüne gelmeye başlıyor. Evde kısa sürede oluşan gerginliğe Melis de dahil oluyor. Melis'in dahil olmasıyla birlikte tansiyon yükseliyor!

KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİNDE NELER YAŞANACAK:

Tuğçe, Farima hakkında şok etkisi yaratacak bir iddiada bulunuyor! Emre, duyduklarından sonra ne yapacak? Kısmetse Olur'da Farima ve Tuğçe dostluğu biterken, birbirinden ilginç iddialar ortaya çıkmaya başlıyor. Tuğçe, Farima ile aralarında konuştuklarını anlatmaya başlayınca dengeler değişiyor.

Tuğçe, Farima'nın Emre hakkında "Emre beni kullandı, seni de kullanacak" dediğini herkesin içinde açıkladı. Bu açıklama üzerine ise Farima büyük bir şaşkınlık yaşadı. Peki gerçekten iki dost arasında bu konuşma geçti mi? Eğer geçtiyse Emre bu yoruma nasıl bir tepki verecek? Tuğçe ve Farima arasında başlayan savaş, Emre'nin alacağı kararları etkileyecek mi?

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 12:29
YORUM EKLE