Kırlangıç Fırtınası 6.Bölüm Fragmanı 10 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırlangıç Fırtınası 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı 10 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Kudret ve ülfet arasında neler yaşanacak. Kırlangıç fırtınası yeni bölüm nefesleri kesecek Fox tv

Kırlangıç Fırtınası 6.Bölüm Fragmanı 10 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti

Fox tv dizisi Kırlangıç fırtınası yeni bölümdeÜlfet'in Kudreti ihbar ederek suçüstü yakkalatması sonrası Kudret ile Ülfet arasındaki düşmanlık giderek büyümeye başlıyor. Ülfetin geri adım atmayacağını anlayan Kudreti artık Ülfeti ortadan kaldırmakta kararlıdır.Ülfet'in yavaş yavaş gücünün farkına varan ve ondan çekinmeye başlayan Kudret Ülfet ile yüzleşip onu ortadan kaldırmanın hesabını yapar.

Yusuf ile Maral arasındaki yakınlıkta Şahini çok rahatsız etmeye başlar.Marala karşı duyduğu sevgi ve aşk diğer tarafta ise canından çok sevdiği kardeşi arasında kalan Şahin çok çaresiz kalır.Diğer yandan ise Zehra ile Fikret arasındaki gerilimde giderek büyüyor. Kırlabgıç fırtınası yeni bölüm nefesleri eksecek.

Ülfet’in Kudret’i ihbar etmesi ve suçüstü yakalatması Kudret için büyük bir darbe olur. Ülfet’in artık asla geri adım atmayacağını anlayan Kudret, Ülfet’i hafife almaması gerektiğini iyiden iyiye anlar. Ülfet artık Kudret için en büyük tehlike haline gelir. Abi kardeş düellosu tüm şiddetiyle devam etmektedir.

Maral ve Yusuf arasındaki yakınlık Şahin’i rahatsız etmeye başlar. Adını koyamadığı aşkı, kardeşi ve sevdiği arasına sıkışan Şahin geri dönülmez bir yola girmek üzeredir. Fikret ve Zehra arasındaki gerilim gitgide yükselirken Fikret’in yaptıklarına dayanamayan Zehra için artık konak yaşanmaz hale gelir. Çıkış yolu arayan Zehra çareyi nerede bulacak? Hikmet ve konaktakiler Zehra’nın vereceği karardan nasıl etkilenecekler?

KIRLANGIÇ FIRTINASI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Kudret ve Fikret öldü zannettikleri Ülfet’i düğünde karşısında görünce şok olurlar. Ülfet’in varlığından artık herkesin haberdar olması Kudret ve Fikret’i iyice köşeye sıkıştırır. Konak içinde Kudret ve oğulları arasındaki gerginlik tırmanmaktadır. Gücü sorgulanan Kudret önüne gelen herkese saldırmaya başlar ve bu durumdan en büyük payı Meryem alacaktır. Zehra’yı susturamayacağını anlayan Fikret Hanım, akla hayale gelmeyecek bir tuzakla Zehra’nın iplerini eline alır.

Ancak Fikret Hanımın hesap edemediği şey Hikmet’in karısına karşı duyduğu güven ve sevgisidir. Yusuf ve Maral arasındaki yakınlaşma, en başta çok umursamadığını düşünse de artık Şahin için dayanılmaz hale gelmektedir. Acaba Şahin ve Yusuf’un arası Maral yüzünden açılacak mı? Fikret ve Kudret, Ülfet’e olan öfkelerini konak halkına eziyet ederek çıkarırken Ülfet tüm bunlara sessiz kalamaz ve Kudret için belki de en güçlü darbelerinden birini indirir.

YORUM EKLE