Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?Fox Tv

Fox Tv'nin dizisi Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı 3 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?Kudret Ve Fikret öldü sandıkları Ülfeti karşılarında görünce büyük şok geçirirler. Ülfet artık intikam peşindedir. Kırlangıç Fırtınası 5.bölümde heyecan dorukta Fox Tv

Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?Fox Tv

Fox Tv'nin dizisi Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. yeni bölümdeKudret ve fikret öldü sandıkları Ülfeti bir anda karşılarında görünce neye uğradıklarını şaşırırlar.Ülfetin yaşadığından artık herkes haberdardır.Kudret ise bu olanlardan ise Fikreti iyice köseye sıkıştırır.Konak içinde'de Kudret ve Oğulları arasında büyük gerginlikler yaşanır.artık gücü gittikçe düşen Kudret hırçınlaşır. önüne gelen tartışmaya başlar. tabi bu durumdan en büyük acıyı ise meryem çekecektir.Kırlangıç Fırtınası 5.Bölümü nefesleri kesecek.

Kudret ve Fikret öldü zannettikleri Ülfet’i düğünde karşısında görünce şok olurlar. Ülfet’in varlığından artık herkesin haberdar olması Kudret ve Fikret’i iyice köşeye sıkıştırır. Konak içinde Kudret ve oğulları arasındaki gerginlik tırmanmaktadır. Gücü sorgulanan Kudret önüne gelen herkese saldırmaya başlar ve bu durumdan en büyük payı Meryem alacaktır.

Zehra’yı susturamayacağını anlayan Fikret Hanım, akla hayale gelmeyecek bir tuzakla Zehra’nın iplerini eline alır. Ancak Fikret Hanımın hesap edemediği şey Hikmet’in karısına karşı duyduğu güven ve sevgisidir. Yusuf ve Maral arasındaki yakınlaşma, en başta çok umursamadığını düşünse de artık Şahin için dayanılmaz hale gelmektedir. Acaba Şahin ve Yusuf’un arası Maral yüzünden açılacak mı? Fikret ve Kudret, Ülfet’e olan öfkelerini konak halkına eziyet ederek çıkarırken Ülfet tüm bunlara sessiz kalamaz ve Kudret için belki de en güçlü darbelerinden birini indirir.

KIRLANGIÇ FIRTINASI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Fikret ve Kudret sırrı saklamak için ne kadar çaba gösterseler de konakta herkes teker öğrenmektedir. Sultan ve Maksut çocukları için susmayı tercih edecekse de, Zehra’nın susmaya hiç niyeti yoktur. Zehra her ne kadar yıllardır gelini olsa da Fikret’in yapabileceklerinin sınırlarından henüz haberdar değildir.

Ülfet’in oğlunu bulana kadara asla durmayacağından emin olan Kudret, bu işi kökten çözmeye karar verir. Acaba Ülfet Kudret’in ölüm kapanından kurtulabilecek mi? Şahin’in tehlikeyi atlatmasıyla birlikte Reyhan ve Akın’ın düğününün yapılmasına karar verilir. Ancak bütün aileyi düğün gecesi, dengeleri alt üst edecek kadar büyük bir sürpriz beklemektedir.

KIRLANGIÇ FIRTINASI KONUSU:

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 00:27
YORUM EKLE