Kırlangıç Fırtınası 3 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Fox Tv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırlangıç Fırtınası 3 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Fox Tv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı? Kırlangıç Fırtınası Yeni Bölümü Saat 22:00'da özetsiz olarak ekrana gelecek.

Kırlangıç Fırtınası 3 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Fox Tv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırlangıç Fırtınası yeni bölüm varmı yokmu 3 nisan Fox tv yayın akışından çıkarıldımı?Kırlangıç Fo,ırtınası yeni bölümü Saat 22:00'da özetsiz olarak ekrana gelecek. düşen reytingler sonrası dizi yapımcısı böle bir karar aldı. Kırlangıç Fıortınası Yeni Bölümü Saat 22:00'da ekrana gelecek.

Ülfet’in Kudret’i ihbar etmesi ve suçüstü yakalatması Kudret için büyük bir darbe olur. Ülfet’in artık asla geri adım atmayacağını anlayan Kudret, Ülfet’i hafife almaması gerektiğini iyiden iyiye anlar. Ülfet artık Kudret için en büyük tehlike haline gelir. Abi kardeş düellosu tüm şiddetiyle devam etmektedir.

Maral ve Yusuf arasındaki yakınlık Şahin’i rahatsız etmeye başlar. Adını koyamadığı aşkı, kardeşi ve sevdiği arasına sıkışan Şahin geri dönülmez bir yola girmek üzeredir. Fikret ve Zehra arasındaki gerilim gitgide yükselirken Fikret’in yaptıklarına dayanamayan Zehra için artık konak yaşanmaz hale gelir. Çıkış yolu arayan Zehra çareyi nerede bulacak? Hikmet ve konaktakiler Zehra’nın vereceği karardan nasıl etkilenecekler?

KIRLANGIÇ FIRINASI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Ülfet’in Kudret’i ihbar etmesi ve suçüstü yakalatması Kudret için büyük bir darbe olur. Ülfet’in artık asla geri adım atmayacağını anlayan Kudret, Ülfet’i hafife almaması gerektiğini iyiden iyiye anlar. Ülfet artık Kudret için en büyük tehlike haline gelir. Abi kardeş düellosu tüm şiddetiyle devam etmektedir. Maral ve Yusuf arasındaki yakınlık Şahin’i rahatsız etmeye başlar. Adını koyamadığı aşkı, kardeşi ve sevdiği arasına sıkışan Şahin geri dönülmez bir yola girmek üzeredir.

Fikret ve Zehra arasındaki gerilim gitgide yükselirken Fikret’in yaptıklarına dayanamayan Zehra için artık konak yaşanmaz hale gelir. Çıkış yolu arayan Zehra çareyi nerede bulacak? Hikmet ve konaktakiler Zehra’nın vereceği karardan nasıl etkilenecekler?

YORUM EKLE