Kırgın Çiçekler Mesude Öldü'mü?Yeni Bölümde varmı yokmu Derya Artemel dizidenmi ayrıldı!

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırgın çiç.ekler yeni bölümde Kemal tarafından bıçaklanan Mesude ölüyormu?yeni bölümde varmı yokmu Derya Artemel dizindemi ayrılıyor yerine kim gelecek.

Kırgın Çiçekler Mesude Öldü'mü?Yeni Bölümde varmı yokmu Derya Artemel dizidenmi ayrıldı!

Atv Dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölümde Mesude ölüyormu?Kemal tarafından bıçaklanan Mesude öldümü yeni bölümde varmı yokmu Kızı Eylül'ün hayatını kurtarmak için kemali bıçaklamaya çalışırken kemal tarafından bıçaklanan Mesudenin akıbeti ne olacak.

DERYA ARTEMEL KİMDİR:

Derya Artemel, 1980 yılında İzmir'de doğmuştur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu 2002 yılında Zerda dizisi ile ilk kez ekranlarda boy göstermiştir. Aliye, Seher Vakti, Fikrimin İnce Gülü, Yol Arkadaşım, Bitmeyen Şarkı, Cinayet dizilerinde rol almıştır. 2015 yılından bu yana Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Mesude karakterini canlandırmaktadır.

KIRGIN ÇİÇEKELR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Kemal Eylül'ün peşini bırakmıyor, Songül'ün kına gecesini basıyor ve evi taşlıyor. Kırgın Çiçekler'de Eylül Serkan'a Cemre'yi sevip sevmediğini soruyor, Serkan ise susmayı tercih ediyor. Mesude elindeki bıçakla Kemal'i mi öldürecek?

Kemal'in tehdit telefonundan sonra Eylül korku içinde kalır. Feride kızları korumak için, üniversite sınavından sonra başka bir yurda göndermek ister. Kızlar başka çare kalmadığından kabul ederler. Eylül, Serkan ve Cemre ile yüzleşir. Serkan, Cemre'den hoşlandığını inkâr etmez. Kızlar Songül'e kına gecesi yapar. Ev aniden taşlanınca herkes panikler. Kemal, Eylül'e ulaşmak için yeni bir yol bulur. Mesude, Eylül'ü korumak için Kemal'e tuzak kurar. Kemal ve Mesude karşı karşıya gelir…

YORUM EKLE
YORUMLAR
medine
medine - 1 yıl Önce

Eylül seni çok seviyorum

Hatice
Hatice - 1 yıl Önce

nasıl bir haber editörünüz var yahu bin tane yazım yanlışı yapılmış..

meral gürkök
meral gürkök - 1 yıl Önce

bence de bütün oyuncularını aynı tutmak gerekir

ibrahim
ibrahim - 1 yıl Önce

Mesudenin ayrılmasına çok üzüldüm sevdiğim karakterlerden biriyse filmin eskisi gibi fazla tadı yok