Kırgın Çiçekler Mesude Öldü mü? Yeni Bölümde Var mı Yok mu Kimdir Geri Dönecek mi?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler yeni bölümde Mesude Öldü'mü?Kemal'in bıçakladığı Mesude hastaneye kaldırılıyor. doktorların tüm çabasına rağmen Mesude Ölüyormu?Yeni bölümde varmı yokmu geri dönecekmi?

Kırgın Çiçekler Mesude Öldü mü? Yeni Bölümde Var mı Yok mu Kimdir Geri Dönecek mi?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler Yeni bölümde Mesude ölüyormu?kocası kemal tarafından bıçaklanan Mesude yeni bölümde hemen hastaneye kaldırılıyor. Anensinin bıçaklandığını duyan Eylül şoka giriyor. ameliyata alınan Mesude ölüyormu?yeni bölümde varmı yokmu yerine kim gelecek.Derya Artemel dizidenmi ayrıldı Akıbeti ne oldu kimdir?

KIRGIN ÇİÇEKLER YENİ BÖLÜM NELER YAŞANACAK:

Kemal, Mesude'yi ağır yaralı bırakarak kaçar. Evdeki kavga seslerini duyan komşular polis çağırır. Serkan durumu öğrenerek Eylül'e haber verir. Songül ve Güney kavga ediyor! Selin, Güney'in mirastan pay almak için dava açtığını öğrenerek Songül'ü suçlar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Songül, Güney'le kavga eder.

Zehra bebeği aldırmaya karar verdiğini açıklar. Sadullah, Zehra'ya engel olmak için istediği her şeyi kabul eder. Mesude yaşayacak mı? Mesude ameliyata alınır. Hastanede gergin bekleyiş başlar. Mesude'nin durumu giderek kötüleşirken, Eylül annesini kaybetmenin acısıyla yüzleşir.

KIRGIN ÇİÇEKLER MESUDE KİMDİR:

Kırgın Çiçekler dizisinin önemli ve sevilen isimlerinden biri olan Derya Artemel dizide Mesude karakterini canlandırmaktadır. Eylül'ün annesi olan Musude ikinci kocası olan Kemal ile yaşamaktadır. Kemal'in ise gözü Eylül'dedir. İzleyici tarafından çoğu tarafından sevilen Mesude karakteri kimi tarafından ise sevilmeyen karakterdir. Kırgın Çiçekler Mesude kimdir kaç yaşında gerçek adı ne gibi bilgileri araştırılmasının yanı sıra Derya Artemel kim boyu kilosu kaç gibi bilgilerde merak edilmektedir. 

DERYA ARTEMEL KİMDİR

Kırgın Çiçekler dizisinde Mesude karakterlerini canlandıran Derya Artemel 21 Ekim 1980 yılında İzmir de doğmuştur. Dizide Eylül'ün annesi olan başarılı oyuncu Derya Artemel 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 36 yaşında olan güzel oyuncu dizi oyunculuğyuna ilk olarak Zerda dizisi ile başlamıştır. Zerda dizisinde Sıla karakteri olarak hatırladığımız Derya Artemel, Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Güzel ve başarılı isim Derya Artemel, Aliye, Fikrimin İnce Gülü, Bitmeyen şarkı isimli dizilerde de rol almıştır.

Derya Artemel Rol Aldığı Diziler

2015 - Kırgın Çiçekler (Mesude)

2014 - Cinayet 2010 - Bitmeyen Şarkı

2009 - Yol Arkadaşım

2005 - Fikrimin İnce Gülü

2005 - Seher Vakti

2002 - Zerda

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 18:21
YORUM EKLE