Kırgın Çiçekler Final Tarihi Kesinleşti Ne Zaman Final Yapıyor Hayranları Şokta!İşte O Tarih

Atv'nin iki sezondur izlenme rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler final tarihji netleşti. Kırgın Çiçekler Ne Zaman Final Yapıyor Dizi Hayranları Şokta Kırgın Çiçekler Final Tarihi Ne Zaman Yayınlanacak?Bu sezon Final'mi Yapıyor.

Kırgın Çiçekler Final Tarihi Kesinleşti Ne Zaman Final Yapıyor Hayranları Şokta!İşte O Tarih

Atv'nin iki sezondur izlenme rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler Final Tarihi netleşti Kırgın Çiçekler Ne Zaman Final Yapıyor.Yeni Bölüm Yayınlanacakmı?Dizi Hayranları Şokta Kırgın çiçekler finalde neler yaşanacak. Kırgın çiçekler önümüzdekis ezon yayınlanacakmı?

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM YAŞANANLAR:

Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU:

Kırgın Çiçekler, 29 Haziran 2015 tarihinden beri atv'de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Çağla Irmak paylaşmaktadır.

İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Dizi, 12 Ocak 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Dram ödülünü almıştır.

Ayrıca İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından yapılan ödül töreninde en iyi dizi ödülünü almıştır. Kore ve Fransa'daki ödül törenlerinde adaylıkları vardır.

Eylül 16 yaşında bir genç kızdır. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiştir. Küçük bir gecekondu da annesi Mesude,kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal ile birlikte yaşamaktadır. Eylül Kemal'in tacizine uğrar. Durumu annesine anlatır. Annesi Eylül'e inanmayıp onu yetimhaneye verir. Eylül'ün o günden sonra yetimhane günleri başlar. Eylül'ün kaldığı odadaki 4 kız ile aralarındaki bağ hiç kopmaz.

Dizi 5 kızın hayata karşı mücadelelerini ve anne baba özlemlerini anlatmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KIRGIN ÇİÇEKLER DELİSİ
KIRGIN ÇİÇEKLER DELİSİ - 1 yıl Önce

HAYIR SAKIN BU DİZİ FİNAL OLMASIN SAKIN DÜNYANIN EN GÜZEL DİZİSİ İÇERDE FİNAL OLSUN YAA NİYE HEP KIRGIN ÇİÇEKLERLE UĞRAŞIYORSUNUZ BU ARADA FİNAL OLCAĞINI BEKLEMİYORUM ÇÜNKÜ KIRGIN ÇİÇEKLER BU OYUNCU KADROSU VE BU YÖNETMENLE DAHA 10 SEZON GİDER

pınar
pınar - 1 yıl Önce

Bu kadar güzel dizi bitmesin herkes bir hafta sabırsızlıkla merakla bu diziyi bekliyor

hazar motan
hazar motan - 1 yıl Önce

88. bölüm final oley sude hanım

dilan
dilan @hazar motan - 1 yıl Önce

kurban olim eylül ve serkan öpüşsünler lütfen hazar moton u hiç sevmiyorum mide bulanıyor

melisa yilamaz
melisa yilamaz - 1 yıl Önce

sakin olmasin icerde guten diyil ama Ben sadice kirgin cicekler be hayat bazen tatlıdır bakiyourum be yeni gelin onlar guzel

adsiz
adsiz - 1 yıl Önce

88 bolumde final kesinlesmis

cennet
cennet - 1 yıl Önce

Ya nolur size yalwaryom bitmesin ne olur ben daha hayranlarimi gorecektim

su
su - 1 yıl Önce

inşAllah bitmez acaba 81. bölümünde eylüle ne oldu

Adsız
Adsız - 1 yıl Önce

Biterse ben de biterim