Kırgın Çiçekler 78.Bölüm 2.Fragmanı Kemal Eylül Şok Sahne Neler Olacak?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler 78.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Kemal Eylül Şok Sahne Neler Olacak?Mesude'nin ölümü sonrası yıkılan Eylül Evde yanlız iken Kemal Gelir. Kemal ile Eylül Karşılaşınca neler olur.

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm 2.Fragmanı Kemal Eylül Şok Sahne Neler Olacak?

Atv Dizisi Kırgın çiçekler yeni bölümde Mesude'nin ölümü sonrası tamamen yıkılan Eylül kardeşi ile beraber yaşamaya başalr. Ama Kemal onları yanlız bırakmaz. eve gelmeye çalışır. Kemal'in eve geldiğini öğrenen Eylül Bıçağı Alıp Kemali öldürmeye çalışır. Kemal Eylülü bıçakla görünce ne yapacak.

Serkan yanlız kalan Eylülü yanlız bırakıcakmı?Feride ve Toprak Eylüle tam destek olurlar tüm kızlar Eylülü Kemalden korumaya çalışır. ama intikam almakta kararlı olan Kemal Eylül'den intikam almak için yeni bir plan yapar. Kırgın çiçekler yeni bölümü Atv Ekranlarında olacak.

Kemal, Mesude'yi ağır yaralı bırakarak kaçar. Evdeki kavga seslerini duyan komşular polis çağırır. Serkan durumu öğrenerek Eylül'e haber verir. Selin, Güney'in mirastan pay almak için dava açtığını öğrenerek Songül'ü suçlar. Hiçbir şeyden haber olmaya Songül, Güney'le kavga eder. Zehra bebeği aldırmaya karar verdiğini açıklar. Sadullah, Zehra'ya engel olmak için istediği her şeyi kabul eder. Mesude ameliyata alınır. Hastanede gergin bekleyiş başlar. Mesude'nin durumu giderek kötüleşirken, Eylül annesini kaybetmenin acısıyla yüzleşir.

kemal tarafından bıçaklanan Mesude hemen hastaneye kaldırılır. Tüm kızlar Mesudenin iyileşmesi için dua ederler. Annesi yoğun bakımda ölüm kalım savaşı Verirken Eylül Yıkılır. Feride Kızları ve Eylüle destek olmak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Toprak ise hem Feride’ye hemde kızlara destek olmak için hastanede bekliyorlar. Herkes Mesude’nin yaşaması için seferber oluyor. Ama Mesude doktorların Tüm Çaabsına rağmen hayatını kaybediyor. Annesinin ölümü sonrası Eylül Yıkılıyor. Eylül’ün yıkılması arkadaşalrınıda yıkıyor.Nazan ise Para için Neriman’ın kapsına dayanıyor.

Tüm parsını Kemale kaptıran Nazan eski dağıttığı paraları toplamaya çalışıyor. Çünmkü kemal yakalanmamıştır. Nazan’ın tüm parsı kemaldedir. Çaresiz kalan Nazan beş paraya muhtaş olduğu için eski dağıttığı paraları toplamaya çalışır. Neriman’ın karşısına çıkan Nazan hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır.

Neriman Naznı odadan kovar. Çaresiz kalan Nazn ne yapacağını bilemez halde kalır.Serkan Eylül’den uzak durunca arkadaşlarının hepsinin tepkisini çeker. Tüm arkadaşalrı Eylül’ün bu zor zamanlarında yanında olmasını ister. Peki Serkan arkadaşalrının uyarısından sonra Eylül’ün yanına gidip onu bu zor zamanlarda destek olacakmı?

Serkan Eylül aşkı yeniden başlıyacakmı?Güney ile Songül arasında para krizi yaşanıyor. Her şeyden habersiz babasının evine gelen Songül Üvey annesinin ev muhabbetinden sonra mesude’nin ölümünü söyleyip üzüntüsünmü ailesi ile paylaşmak ister.

YORUM EKLE
YORUMLAR
melisa
melisa - 2 yıl Önce

çocuğum eylül abla seni çok seviyorum.