Kırgın Çiçekler 27 Mart Yeni Bölüm 77.Son Bölüm Atv Canlı Mesude Öldü'mü?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler 27 Mart Yeni Bölüm 77.Son Bölüm Atv Canlı Mesude Öldü'mü? Eşi Kemal tarafından bıçaklanan Mesude Ölüyor'mu?Dram sahneleri ile ekrana gelecek Yeni bölüm Atv Canlı Yayın İle Bizden sizlere

Kırgın Çiçekler 27 Mart Yeni Bölüm 77.Son Bölüm Atv Canlı Mesude Öldü'mü?

Atv dizisi Kırgın çiçekler 27 Mart yeni bölümü mefesleri kesecek Kemal'in bıçakladığı Mesude doktorların tüm çabasına rağmen hayatta kalmayı başaracakmı?nesfeleri kesecek olan yeni bölümde Eylül Annesi Mesude'nin ölümü sonrası yıkılıyor. polis her yerde kemalin peşinde peki yeni bölümde kemal yakalanacakmı?Eylül Annesinin ölümü sonrası yıkılıyor. Kırgın çiçekler 27 Mart yeni bölüm Atv Canlı Yayın

Eylül, annesi Mesude'yi kaybediyor. Yaşadığı büyük acıya kız arkadaşları destek olacaktır. Kemal'in saldırısından ağır yaralı olarak kurtulan Mesude hastanede yaşam mücadelesine daha fazla dayanamaz ve annesini kaybetmenin acısı ile yüzleşir.

Kemal, Mesude'yi ağır yaralı bırakarak kaçar. Evdeki kavga seslerini duyan komşular polis çağırır. Serkan durumu öğrenerek Eylül'e haber verir. Selin, Güney'in mirastan pay almak için dava açtığını öğrenerek Songül'ü suçlar.

Hiçbir şeyden haber olmaya Songül, Güney'le kavga eder. Zehra bebeği aldırmaya karar verdiğini açıklar. Sadullah, Zehra'ya engel olmak için istediği her şeyi kabul eder. Mesude ameliyata alınır. Hastanede gergin bekleyiş başlar. Mesude'nin durumu giderek kötüleşirken, Eylül annesini kaybetmenin acısıyla yüzleşir.

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Kemal'in tehdit telefonundan sonra Eylül korku içinde kalır. Feride kızları korumak için, üniversite sınavından sonra başka bir yurda göndermek ister. Kızlar başka çare kalmadığından kabul ederler. Eylül, Serkan ve Cemre ile yüzleşir. Serkan, Cemre'den hoşlandığını inkâr etmez.

Kırgın Çiçekler İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Kızlar Songül'e kına gecesi yapar. Ev aniden taşlanınca herkes panikler. Kemal, Eylül'e ulaşmak için yeni bir yol bulur. Mesude, Eylül'ü korumak için Kemal'e tuzak kurar. Kemal ve Mesude karşı karşıya gelir.

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU:

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

YORUM EKLE