Kılıçdaroğlu'ndan Şok Açıklama : Seçimi Tanımıyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada referandumun sonuçlarını tanımadıklarını açıkladı. Kılıçdaroğlu : Her oyun peşine düşecek, tüm usulsüzlüklerin hesabını soracağız

Kılıçdaroğlu'ndan Şok Açıklama : Seçimi Tanımıyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandum hakkında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Tarihin 'mühürsüz seçim' olarak yazacağı bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin talebiyle mühürsüz oyların geçerli sayıldığı referandumu tanımadıklarını söyledi.

Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Kılıçdaroğlu "OHAL koşullarında, baskılara rağmen milletimiz sandıklara gidip, ülkesinin geleceğine sahip çıkmıştır. Bunun için herkese teşekkür ediyorum. 16 Nisan'da hükümet ve YSK iş birliğinde milli iradeye darbe yapılmıştır! Her oyun peşine düşecek, tüm usulsüzlüklerin hesabını soracağız!" dedi.

​"YSK'nın mühürsüz oyları geçerli sayması, sandıktan 'HAYIR' çıktığının açık kanıtıdır" diyen Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Adalet yerini bulana kadar durmayacağız! Tarihin 'mühürsüz seçim' olarak yazacağı bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız! Halkın iradesine saygı duyulmalı ve seçim tekrarlanmalıdır!"

YORUM EKLE