Kemal Kılıçdaroğlu o belgelerin kaynağını açıkladı !

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulunarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurtdışına para gönderdiğini iddia ederek belgeleri göstermişti.

Kemal Kılıçdaroğlu o belgelerin kaynağını açıkladı !

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Mann adasında sermayesi 1 sterlin olan bir şirket kurulduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınları tarafından bu şirkete para aktarıldığını söyledi. Kemal Kılıçdaroğlu yapılan para transferlerinin de belgelerini göstermişti.

Kemal Kılıçdaroğlu açıkladığı belgerin gündeme bomba gibi düşmesinin ardından bir açıklama daha yaptı.Kılıçdaroğlu belgelerin kaynaklarını da bugün açıkladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi'nde Ayşe Arman sorularını yanıtladı.

Kemal Kılıçdaroğlu belgelerin kaynağını şu sözleri ile açıkladı  ;"Man Adası olayı şöyle önemli; Vatandaşına dönüp diyeceksin ki vergi ver. Ama Ankara'daki beylerin çocukları Türkiye'de vergi ödememek için başka ülkelere gidip şirket kuruyorlarsa  burada ahlaki bir sorun var demektir. İlk açıklamadan bu yana izlediğimiz bütün strateji tuttu. Bir adımımız kaldı. O adamı da bugün yarın gerçekleştireceğiz. Bir adım kaldı. Bunları veren bir insan tabi, uzaydan gelmedi. FETÖ'cüler vermedi, yok efendim ilgisi yok. Bu ülkeyi seven milyonlarca bürokrat var. Haksızlıklara tahammül edemeyen insanlar var" diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE