Kaybolan Çiçekler 31 Mart Yeni Bölüm 55.Son Bölüm Fox Tv Canlı Kadriye Hakkında FLAŞ Gelişme

Fox tv'nin en çok izlenen programı Kaybolan Çiçekler 31 Mart Yeni Bölüm 55.Son Bölüm Fox Tv Canlı Kadriye Hakkında FLAŞ Gelişme İnci Ertuğrul Kayıp Kadriye hakkında canlı yyaında neler söyledi. Kaybolan Çiçekler Yeni bölüm Fox Canlı Yyaın

Kaybolan Çiçekler 31 Mart Yeni Bölüm 55.Son Bölüm Fox Tv Canlı Kadriye Hakkında FLAŞ Gelişme

Fox tv'nin en çok izlenen programı Kaybolan Çiçekler 31 Mart Cuma yeni Bölümde Aras bebeğin annesi Cansu Hanım Tekrardan stüdyoda gözyaşlarına Boğuldu. İnci Ertuğrul ve Ekibi Adım Adım Bayram'ın peşinde iz sürerken Cansu Çocuğu Aras beye kavuşucakmı?Cansu hanım stüdyoda Bayram beye seslenerek dön beraber tekrardan mutlu olalım beraber çalışalım çocuğumuza bakalım şeklinde açıklamalarından sonra Bayram bey Cansu hanımın çağrısına cevap verecekmi?Bayram bey küçük Arası stüyoya getirirp annesine kavuşturucakmı?Bayram bey neden Aras bebeği Annesinden saklıyor. İnci Ertuğrul ve Ekibi Bayram Beyin izini adım adım sürdürürken Bayram beyin şuanda nerde olduğu henüz bilinmiyor.

Peki Kadriye nerede günlerdir kendisinden hiçbir haber alınamayan Kadriye hakkında hergün yeni sürprizler gelmeye devam ediyor. telefon kayıtları çıkan Kadriye'nin Bakkal Mehmet ölmeden önce konuştuğu kişi canlı yayına gelerek Bakkal Mehmet ve Kadriye hakkında neler söyledi.Fikriye Hanım canlı yayına bağlanarak Kadiye'nin annesi Necla hanım herşeyi bildiğini itiraf etmesi herkesi şoke etti. Peki Kayıp kadriye'nin annesi Necla hanım kızı hakkında hangi bilgilere ulaşmış. Necla hanım neler anlatacak. İnci Ertuğrul ve ekibi Kayıp kadrişye hakkında yeni bilgilere ulaştımı Canlı yayında neler konuşuldu. Kaybolan Çiçekler 31 Mart Cuma yeni bölüm Fox Tv Canlı

İNCİ ERTUĞRUL KİMDİR:

1956 doğumlu, 61 yaşında. İnci Ertuğrul 1956 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon Akçaabat'lı olan İnci Ertuğrul eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamlamıştır. Kariyeri İnci Ertuğrul spikerlik mesleğine ilk olarak TRT tarafından açılan spikerlik sınavı ile adım atmıştır.

Bu sınavdan sonra TRT'de eğitim alan İnci Ertuğrul devamında ise çeşitli radyolarda program sunucusu ve yapımcı olarak çalışmıştır. 1993 senesinde TGRT kanalının kurulması ile birlikte İstanbul'a gelen ve bu kanalda çalışmaya başlayan İnci Ertuğrul, radyo programcılığının yanı sıra, TGRT 'de tartışma programları sunmaya başlamıştır. TRT, Flash TV, Star TV, TGRT gibi kanallarda spiker olarak görev alan İnci Ertuğrul uzun yıllar haber spikeri olarak ekranlarda olmuştur.

Kaybolan Çiçekler İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Ardından bir süre ekranlara ara vermiş ve akademisyen olarak görev almıştır. Özel bir üniversitede ders vermiştir. Güncel Projesi İnci Ertuğrul son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır. Kaçırılan ya da ortadan kaybolan kız çocuklarının bulunmasına yönelik bir program olan Kaybolan Çiçekler programı, Fox TV kanalında haftaiçi her gün gündüz kuşağında yayınlanmaktadır.

YORUM EKLE