Kaybolan Çiçekler 3 Nisan Yeni Bölüm 56.Son Bölüm Fox Tv Canlı Kadriye Hakkında FLAŞ Gelişme

Fox tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran Programı İnci Ertuğrul ile Kaybolan Çiçekler 3 Nisan Yeni Bölüm 56.Son Bölüm Fox Tv Canlı Yayın Kadriye Hkakında Hangi Bilgilere Ulaşıldı. Kaybolan Çiçekler 3 Nisan Yeni Bölüm Fox tv Canlı

Kaybolan Çiçekler 3 Nisan Yeni Bölüm 56.Son Bölüm Fox Tv Canlı Kadriye Hakkında FLAŞ Gelişme

Kaybolan Çiçekelr 3 Nisan yeni bölümde Ceydi'nin baabsı Stüdyoya gelen haberle gözyaşlarına boğuldu. Küçük Ceydi'yi kim nereye götürdü. canlı yayında gözyaşalrına Boğulan Ceydi Bulunucakmı?Ceydi Hakkında İnci Ertuğrul Neler Söyledi.

kadriye hakkında dedektif gibi iz süren İnci Ertuğrul ve ekibi Kadriye'nin nerede olduğunu buldumu Kadriye ortaya çıktımı uzun süredir kendisinden haber alınamayan Kadriye kameralaramı görüntülendi. Peki Kadriye Neden Ve Kimden kaçıyor. Kadriye hakkında flaş gelişmeler İnci Ertuğrul neler söyledi.

Cansu Hanım Kocası Bayram'ın Kaçırdığı Aras bebeğine kavuştumu Bayram Bebeği Arası Anensi Cansu hanıma vermeyi kabul ettimi Anne Cansu hanımın Barışlaım teklifine Bayram bey ne cevap verdi. Bayram bey ile Cansu hanım barıştılarmı Cansu Bebek Stüdyoya getirildimi İnciş Ertuğrul neler söyledi.

İNCİ ERTUĞRUL KİMDİR:

1956 doğumlu, 61 yaşında. İnci Ertuğrul 1956 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon Akçaabat'lı olan İnci Ertuğrul eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamlamıştır. Kariyeri İnci Ertuğrul spikerlik mesleğine ilk olarak TRT tarafından açılan spikerlik sınavı ile adım atmıştır. Bu sınavdan sonra TRT'de eğitim alan İnci Ertuğrul devamında ise çeşitli radyolarda program sunucusu ve yapımcı olarak çalışmıştır. 1993 senesinde TGRT kanalının kurulması ile birlikte İstanbul'a gelen ve bu kanalda çalışmaya başlayan İnci Ertuğrul, radyo programcılığının yanı sıra, TGRT 'de tartışma programları sunmaya başlamıştır.

TRT, Flash TV, Star TV, TGRT gibi kanallarda spiker olarak görev alan İnci Ertuğrul uzun yıllar haber spikeri olarak ekranlarda olmuştur. Ardından bir süre ekranlara ara vermiş ve akademisyen olarak görev almıştır. Özel bir üniversitede ders vermiştir. Güncel Projesi İnci Ertuğrul son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır. Kaçırılan ya da ortadan kaybolan kız çocuklarının bulunmasına yönelik bir program olan Kaybolan Çiçekler programı, Fox TV kanalında haftaiçi her gün gündüz kuşağında yayınlanmaktadır.

KAYBOLAN ÇİÇEKLER KONUSU:

, her bölümünde bir psikolog, bir avukat ve çocuklarını bulmak, onlara kavuşmak için çare bekleyen aileleri Kaybolan Çiçekler’de ağırlayacak Çeşitli nedenlerden dolayı kaybolmuş çocuklarını bulmak isteyen yüreği parçalanmış ailelerin çaresizliğine çare olmak, sorunlarına hukuki ve psikolojik desteklerle çözümler aramak ve en önemlisi kaybolan ailelerin çocuklarını bulmak için çalışan yepyeni programın sunucu koltuğunda İnci Ertuğrul oturuyor ve ona konusunda uzman titiz bir istihbarat ekibi eşlik ediyor.

Kaybolan Çiçekler İzlemek için TIKLAYINIZ

Türkiye’nin her yerinde görev yapan 4 adet muhabir ile canlı olarak olay yerlerinden bilgi alınacak, kaybolan çocuklarla ilgili istihbarat bilgileri uzman bir ekip tarafından en ince detayına kadar titizlikle araştırılacak ve emniyet, jandarma ve diğer görevliler birlikte çalışmalar yürütülecek. İnci Ertuğrul, Kaybolan Çiçekler ile aileleri çocukları ile kavuşturmak için kolları sıvayacak ve herkes FOX ekranlarında bu duygusal mücadeleye tanıklık edecek.

YORUM EKLE