Kara Yazı 3.Bölüm Fragmanı 11 Nisan tanıtımı Ve Özeti Şok Sahne

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden Kara Yazı 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 11 Nisan yeni bölüm tanıtımında Yaren Mehmet hakkında neler öğrenecek. Derya kendine bir çıkış yolu bulmayı başaracakmı Kara Yazı yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

Kara Yazı 3.Bölüm Fragmanı 11 Nisan tanıtımı Ve Özeti Şok Sahne

Kanal D’nin dizisi Kara Yazı yeni bölümde Mehmet bilmedende olsa Yareni işe almıştır. Fakat Yarenin işe başlaması için iki haftalık bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Bu sürenin sonunda Yaren başarısız olursa işe alınamayacak. Süresi oldukça kısıtlı olan Yaren iki hafta içinde bir ipucu bulmak için harekete geçer.

ve Yaren ilk iş olarakta Mehmeti yakın takibe almaya başlar. Mehmetin davranışları ve yaptıkları Yaren’in gözünde Mehmet’in suçlu olduğudur. Ama elinde Mehmete dair hiçbir kanıt yoktur.bu yüzden Mehmete biraz daha yakınlaşmaya çalışır.diğer yandan Cezaevinden gelen haberle sarsılan Derya ise hemen harekete geçmek zoruında kalır.

Derya’nın hem babasından hemde ablasından sakladığı büyük sır yüzünden başı büyük beladadır.Derya’nın attığı büyük adım ise Karahan Ailesinin tüm şimşeklerini üzerine çeker. Derya ise bu cehennem’den kurtulmak için kendine bir çıkış yolu aramaya başlar. Derya aradığı çıkış yolunu bulabilecekmi?

öte yandan Erdem’in hazırladığı büyük plan tıkır tıkır işlemektedir.ama iş Erdem’in sandığından daha büyümeye başlayınca Erdem kendine bir çıkış yolu aramaya çalışır. Ama tam bu sırada Erdem’in bütün planı alt üst oluverir. Erdem Bütün planını bozan kişiyi bulup bunun hesabını ödetmek ister.

KARA YAZI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Mehmet, Yaren’i işe almıştır; fakat, önce iki haftalık bir eğitimden geçecektir. Bu sürenin sonunda başarılı olamazsa işi kaybedecektir. Yaren, iki hafta içinde bir iz, bir ip ucu bulmak zorundadır. İlk iş olarak Mehmet’i yakın takibe alır ve gördükleri Yaren’in asıl suçlunun Mehmet olduğuna kanaat getirmesine neden olur.

Bunu ispatlamak için henüz bir kanıtı yoktur. Cezaevinde aldığı haberle sarsılan Derya, hemen harekete geçmek zorundadır. Ablasından ve babasından sakladığı büyük sır başına bela olmaya devam etmektedir. Derya’nın attığı adım Karahan Ailesi'nin şimşeklerini üzerine çekecektir.

Derya, bir çıkış yolu bulabilecek midir? Erdem’in hazırladığı plan istediği gibi işlememektedir. Düşündüğünden daha büyük boyuta ulaşan olay Erdem’in zor anlar yaşamasına neden olur. Erdem, özenle hazırladığı planını bozan kişiyi bulmak için harekete geçecektir.

KARA YAZI KONUSU:

Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve kimya öğretmenliği yapmak tek hayali olan Yaren Uluçınar’ın hikayesidir Kara Yazı.

YORUM EKLE