Kara Yazı 2.Bölüm 2.Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Kanal D'nin yeni dizisi Kara Yazı 2.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Mehmet Yareni işe alır.ama önce Yaren'in iki haftalık bir eğitimden geçmesi gerekecektir. Yaren bu eğitimden geçmeyi başaracakmı?Kara Yazı 2.Bölüm 2.Fragmanı yayında

Kara Yazı 2.Bölüm 2.Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Kanal D'nin yeni dizisi Kara Yazı yeni bölümde Mehmet Yareni işe alır. ama Yaren'in işi başarabilmesi için önce iki haftalık bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Yaren iki haftalık eğitimden geçmeyi başaracakmı?Yren ise bu iki hafta sonunda iz ve ipucu peşindedir. Yaren aradığı ipucu ve izi bulmayı başaracakmıYaren ilk iş olarak Mehmeti yakın markaja alır. Mehmetin attığı her adımı takip eden Yaren Mehmet'ten şüphelenmeye başlar.Ama yaren2in Mehmeti suçlamak için elinde hiç bir kanıt yoktur.Cezaevinden aldığı haberle yıkılan Derya ise hemen harekete geçer:Babası ve Ablasından Gizlediği bu sır başına büyük bela açacaktır. Kara Yazı yeni bölümde heyecan dorukta hangi sorular cevabını bulucak.

Mehmet, Yaren’i işe almıştır; fakat, önce iki haftalık bir eğitimden geçecektir. Bu sürenin sonunda başarılı olamazsa işi kaybedecektir. Yaren, iki hafta içinde bir iz, bir ip ucu bulmak zorundadır. İlk iş olarak Mehmet’i yakın takibe alır ve gördükleri Yaren’in asıl suçlunun Mehmet olduğuna kanaat getirmesine neden olur. Bunu ispatlamak için henüz bir kanıtı yoktur.

Cezaevinde aldığı haberle sarsılan Derya, hemen harekete geçmek zorundadır. Ablasından ve babasından sakladığı büyük sır başına bela olmaya devam etmektedir. Derya’nın attığı adım Karahan Ailesi'nin şimşeklerini üzerine çekecektir. Derya, bir çıkış yolu bulabilecek midir?

Erdem’in hazırladığı plan istediği gibi işlememektedir. Düşündüğünden daha büyük boyuta ulaşan olay Erdem’in zor anlar yaşamasına neden olur. Erdem, özenle hazırladığı planını bozan kişiyi bulmak için harekete geçecektir.

KARA YAZI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Daha küçük bir çocukken kız kardeşlerine annelik yapmaya başlayan, babasına ve üvey annesine kol kanat geren Yaren görev yerini bekleyen bir öğretmen adayıdır. Küçük ve yoksul dünyasında kardeşlerinden başka kimseye yer yoktur. Geçim sıkıntısı ve babasının namus takıntısı arasında sıkışıp kalan Yaren’in hayatı kız kardeşi Derya’nın başına gelen kötü bir olay sonucu alt üst olacaktır. Mehmet, Karahan Ailesinin tek oğludur. Hayatı boyunca babasından sevgi beklemiş ama hiç görememiştir.

Kendi ayakları üzerinde durabilmek için kurduğu kozmetik firmasının başarılı olabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Yardım etmek adına attığı adımın hayatını sonsuza kadar değiştireceğinden habersizdir. Ödül gecesi yaşananlar hem Mehmet’i, hem de Yaren’i dönülmez bir yola sürükleyecek, Uluçınar ve Karahan ailelerini karşı karşıya getirecektir.

YORUM EKLE