Kalbimdeki Deniz 24.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Deniz Mirat Şok Sahne Neler Olacak?

Fox Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Kalbimdeki Deniz 24.Bölüm Fargmanı yayınlandı. 8 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Yeni Bölümde Mirat ile Deniz’in başına neler gelecek. Mirat Ölümle burun buruna gelince başının büyük belada olduğunu Anlar Yeni Bölümde Sürpriz Gelişmeler Kalbimdeki Deniz 24.Bölüm Özeti ve Tanıtımı Heyecan Dorukta

Kalbimdeki Deniz 24.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Deniz Mirat Şok Sahne Neler Olacak?

Fox tv dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümde Sürpriz Gelişmeler Deniz’in gerçekleri öğrendiğini ve ne kadar öğrendiğini bilmeden büyük korkular yaşayan Hülya çok tedirgindir.Hülya Kendisine gelen güzel bir telefon haberiyle üzerindeki stresten kurtulur.Hülyanın ise Miratın tekrar güvenini kazanmak için uğraştığı bu adım Mirat ile Artu’yu bir kez daha karşı karşıya getirir.Mirat ile Artu’nun yüzleşmesinde Artu’nun denize aşık olduğunu Mirat Anlar. Artu’da Mirata Denizden hoşlandığını söyler.

Artu’nun Deniz’den hoşlanması Mirat’ın iyice canını sıkar.Hülya ise Büyük belayı Atlattığını artık rahat bir nefes alacağını düşünürken Nejat’tan aldığı şok haberle bir ekz daha sarsılır.Tam o Esnada direksiyon hakimiyetini kaybeden Hülya Suriyeli yetim bir kız çovcuğuna çarpar. Hemen hastaneye götürdüğü kız çocuğunun sağlık durumu nasıldır.öte yandan Mirat ile Deniz arasındaki gerginlikte hızla erimiş olur. Mirat ile Deniz tekrar yakınlaşır.Turgut’un bir anda ortaya çıkması Figeni oldukça rahatsız eder.

Çünkü Figen2in Ferhat ile ilişkisi vardır. Turgut Ferhat ile Figen2in ilişkisini biliyormu?Tabi bu durum Figeni hem korkutur. Hemde rahatsız eder.Diyar’ın ise telefonla gizliden konuştuğuna şahit olan Deniz Diyarın bir ilişkisi olduğunu anlar. Ve onu gizliden takip etmeye başlar.

Hem Mirat’tan kurtulmak Hemde Denizi elde etmek isteyen Artu Büyük Planını işleme sokar. Artu’nun büyük planı ne olacak. Mirat Artu’nun planından kurtulmayı başaracakmıöte yandan Diyar ile Serdem İse Denize yakalanma Korkusunu yaşarlar Öte Yandan Mirat ise Ölümden Kıl Payı Kurtulur. Miratı Büyük tehlikelermi Bekliyor. Kalbimdeki Deniz yeni bölümde neler olacak.

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Deniz’in neyi ne kadar öğrendiğini bilmeyen ve hayatının stresini yaşayan Hülya, son anda gelen haberle bir kez daha paçasını kurtarır. Hülya’nın Mirat’ın iyice sarsılan güvenini kazanmak için attığı adım, Mirat ve Artun’u karşı karşıya getirir. Bu yüzleşmede Artun’un Deniz’e olan ilgisini açıkça söylemesiyle Mirat iyice rahatsız olur.

Hülya rahat bir nefes alacakken Nejat’tan duyduğu haberle panikler ve arabasıyla annesini kaybetmiş Suriyeli bir kız çocuğuna çarpar. Bu olay Deniz ve Mirat’la arasındaki buzları eritir. Turgut’un ani gelişi ve Ferhat’la ilişkisini öğrenmesi Figen’i paniğe sokar.

Diyar’ın telefon konuşmasına tanık olan Deniz, bir ilişkisi olduğuna ve onunla buluşacağına emin olur. Deniz’i ede etmek ve Mirat’tan kurtulmak isteyen Artun ikili planını devreye sokar ve bu işte Hülya’yı kullanır. Diyar ve Serdem yakalanmanın şokunu yaşarken, Mirat ise ölüm riskiyle burun buruna gelir.

KALBİMDEKİ DENİZ KONUSU:

Deniz bir kadının isteyebileceği her şeye sahiptir. Fakat mutlu ve refah hayatı bir gün kocası hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolunca tepetaklak olur. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaresiz bir halde ortada kalan Deniz ile ona gerçek aşkı tattıracak ve hayat arkadaşı olacak Mirat’ın yolları büyük bir sürprizle kesişir.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 00:20
YORUM EKLE