İşte Benim Stilim 2 Nisan Pazar Haftanın Finali Kim Elendi Kim Birinci Oldu?

Tv8’in en çok izlenen Yarışma programı İşte Benim Stilim 2 Nisan Pazar Haftanın finalinde Neler Yaşandı. İşte Benim Stilim 2 Nisan Pazar Yarışmaya Kim Veda Etti.İşte Benim Stilim 2 Nisan Pazar Haftanın para ödülünü kim kazandı. İşte Benim Stilim Haftanın Finalinde Neler Yaşandı. Kim Elendi yerine kim geldi.

İşte Benim Stilim 2 Nisan Pazar Haftanın Finali Kim Elendi Kim Birinci Oldu?

Tv8’in Fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim 2 Nisan Pazar Haftanın Finali Nefesleri Kesti Günün Konsepti Gelinlik Hangi Yarışmacılar Juri Üyelerinden Tam not Almayı Başardı. Hangi Yarışmacılar Eleme Potasına Düştü. Ve En Önemlisi Hangi Yarışmacı Hayallaerine veda Etti. İşte Benim Stilim Haftanın Konuk Juri üyeleri kimler oldu.

İŞTE BENİM STİLİM GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:

Geçtiğimiz hafta işte benim stilimde yarışmaya veda eden isim Selin Baygüneşli olmuştu. Kısa süren İştebenim stilim Macerasına erken veda eden isim olan Selin Baygüneşli Juri tarafından oldukça yetersiz görülmüş ve İşte Benim Stilim programından elenmişti. Para ödülünü ise geçtiğimiz hafta 10 bin tl’lik para ödülünü ise Simay Tokatlı Kazanmıştı. Peki bu hafta neler olacak.

Ivana Sert, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu ve Kerimcan Durmaz ile İşte Benim Stilim Haftanın Finali 2 Nisan Pazar TV8’de.

İşte Benim Stilim Haftanın Finali’nin bu haftaki konukları; Mustafa Topaloğlu, Rumelili Orhan, Kemal ve Özgün Kızıldağ.

Konsept; Gelinlik.

Farklı kostümleri ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli ve eğlenceli dakikalar yaşanacak. Yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak?

Geçen Haftanın birincisi Simay Tokatlı bu Hafta yerden yere vuruldu. Juri tarafından oldukça eleştirelen Simay Tokatlı’nın tarzı Juri üyeleri tarafından oldukça yetersiz bulundu.Tuba Hem Adaylardan Hmede Juri üyelerinden giydiği gelinlik konsepti oldukça beğenildi. Günün birincisi Tuğba’mı olacak.

İşte Benim Stilim Bu Hafta Elenen yarışmacı Geçtiğimiz hafta programa katılan Azeri yarışmacı 19 yaşındaki Nergiz Nurselleyeva Juri üyeleri tarafından oldukça yetersiz görülen Yeni yarışmacı ilk haftada elenerek İşte Benim stilim programına veda eden isim oldu.

İşte benim stilim Haftanın birincisi ve 10 bin tl’lik para ödülünün sahibi ise Merve Sevin oldu. Güzel Yarışmacı 2 Nisan Pazar günü’nün birincisi olarak 10 Bin tl’lik para ödülünün sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 16:07
YORUM EKLE