İstanbul'da korkunç kaza ..Metrobüs yoluna tır devrildi !

İstanbul'da dün gece geç saatlerde korkunç bir kaza meydana geldi.Meydana gelen kazada 3 kişinin yaralandığı öğrenildi.İstanbul Küçükçekmece’de metrobüs yoluna gece saatlerinde tır devrildi.

İstanbul'da korkunç kaza ..Metrobüs yoluna tır devrildi !

İstanbul'da dün gece saat 03:00 sıralarında korkunç bir kaza meydana geldi..Meydana gelen kazada 3 kişinin yaralandığı öğrenildi.İstanbul Küçükçekmece’de metrobüs yoluna gece saatlerinde tır devrildi.

 Sefaköy metrobüs durağının yakınında meydana gelen kazada otomobiliyle trafikte makas atarak ilerleyen Mehmet Baytar'ın Sefaköy metrobüs durağı yakınında yerlerin ıslak olmasının etkisiyle de  direksiyon hakimiyetini kaybettği ve kazanın gerçekleştiği öğrenildi.

Önünde makas atarak ilerleyen otomobile çarpmamak için direksiyonu kıvıran TIR'ın sürücüsü ise ilk önce otomobile ardından da bariyerlere çarparak durabildi ve ardından metrobüs yoluna devrildi.TIR’ın dorsesi yolun tamamen kapanmasına neden oldu.

Mehmet Baytar hafif yaralanırken, otomobilde bulunan ve kimliği belirlenemeyen bir kadın da ağır yaralandı. Yaralılar çevrede bulunan hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE