İstanbul'da 17 yaşındaki genç kız vurularak öldürüldü !

İstanbul'da dün akşam saatlerinde korkunç bir olay yaşandı.İstanbul Kartal'da 17 yaşındaki Aleyna Can isimli genç kız ayrıldığı sevgilisi tarafından vurularak öldürüldü.

İstanbul'da 17 yaşındaki genç kız vurularak öldürüldü !

İstanbul Pendik'te  dün akşam saatlerinde korkunç bir olay yaşandı.17 yaşındaki Aleyna Can, günlük kiraya verilen bir dairede buluştuğu eski sevgilisi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.Aleyna’nın acılı annesi, "Ne olur kızımın katilini bulun" diye gözyaşı döktü.

Yaşanan korkunç olayın Kartal Cevizli Mahallesi'nde bulunan bir binada günlük kiraya verilen dairede yaşandığı ortaya çıktı.Daireden gelen silah sesleri üzerine binada bulunan vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine ihbar etti.Olay yerine gelen görevliler 17 yaşındaki Aleyna Can'ın cansız bedeni ile karşılaştı.

Olay sonrası başlatılan soruşturmalarda 2 kişi gözaltına alınırken , kaçan Aleyna Can’ın erkek arkadaşı Eser Devrim E.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Kızının öldürüldüğünü öğrenir öğrenmez hastaneye gelen anne Ayşe Yirmibeş, gözyaşlarına boğuldu.Acılı anne ;"Anne eve geleceğim, ablamı özledim' dedi. Buraya gelince herşeyi öğrendim. Kızımın katilini bulun ne olur. O da çeksin cezasını" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE