İsimsizler Özel Kuvvetler Yüzbaşı Olcay Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi isimsizler Yüzbaşı olcay kimdir kısaca tanıyalım yakışıklı oyuncu Sedat Mert'in canlandıracağı karekter nasıl biridir.

İsimsizler Özel Kuvvetler Yüzbaşı Olcay Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Özel Kuvvetler Yüzbaşı Olcay Kimdir nasıl biridir yakışıklı oyuncu Sedat Mert'in canlandıracağı karekter nasıl biridir. kısaca tanıyalım

Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış bir yüzbaşıdır. Paralel yapının kumpası sonucu hapishaneye girmiştir. 4 yıl içeride yattıktan sonra geri hizmetle askerliğe dönmüştür.

SEDAT MERT KİMDİR:

Sedat Mert, (1 Ocak 1975 - İstanbul), Oyuncu 38 yaşındaki başarılı oyuncu 1997 yılında fenomen olan "Kara Melek " isimli diziyle adını duyurmuştu. Bu güne kadar bir çok dizi ve film projesinde yer alan oyuncu şu sıralar Show tv'de yayına girmeye hazırlanan Rüzgarlı Sokak isimli dizide yer alacak. Oyuncu bu güne kadar Yeşil Işık, Son Ders Aşk, Ustalar Alimler ve Sultanlar , Fetih 1453 gibi birçok sinama projesinde yer aldı aynı zamnda bir çok dizide de rol alan oyuncu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Sedat Mert, 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. Turizm meslek lisesinden mezun olduktan sonra rehberlik yapan ancak oyuncu olmak isteyen Sedat Mert; bir yapımcının kapısını çalar ve Sanem Öelik ile birlikte Kara Melek dizisinde rol alır. Daha sonra oyunculuk üzerine eğitimler alarak kendini geliştiren oyuncu, 46 Yok Olan, Filinta, PArmaklıklar Ardında, Rüzgarlı Sokak, Kalbim 4 Mevsim, İhanet, Dağlar Delisi, Aşkına Eşkıya, Evdeki Yabancı, Dadı gibi birçok projede yer alır. Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Uğur Güneş, Algı Eke ve Bülent Alkış’n paylaştığı İsimsizler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Olcay karakterini canlandırmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selam
Selam - 2 yıl Önce

Çok guzel