İsimsizler Özel Hareket Polisi Hasan Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Özel hareket polisi Hasan kimdir kısaca tanıyalım yakışıklı oyuncu Bülent alkış'ın canlandıracağı karekter nasıl biridir.

İsimsizler Özel Hareket Polisi Hasan Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler yakışıklı oyuncu Bülent Alkış'ın canlandıracağı Özel hareket polisi Hasan kimdir?Keskin nişancılık konusunda uzmandır attığını vurur. gözü pek korkur,suz biridir.

Keskin nişancılık konusunda uzmandır. Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” diye hitap eder. Hem saygı duyulan hem çekinilen bir yapısı vardır.

BÜLENT ALKIŞ KİMDİR:

1974 yılında İzmir'de doğmuştur. Lise öğrenimini bitirdikten sonra Tiyatro Merdiveni ve Şiirce adlı amatör tiyatro gurubunda yer almaya başlamıştır. 18 yaşındayken 1992 yılında Konak Belediyesi Tiyatrosu ile İzmir'de tiyatro çalışmalarına başlamıştır. ‘’Almanya'dan bir yar gelir bizlere’’ oyununda postacı rolü ile tiyatroya atılan Bülent Alkış; Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı'nda oyunculuk eğitimi alarak mezun oldu. Daha sonrasında İstanbul'a yerleşen ve bir Ajansa kayıt olan Bülent Alkış; İstanbul'da oyunculuk serüvenine Pınar Çocuk Tiyatrosu ile başladı.

Profesyonel olarak adımını Levent Kırca Oya Başar tiyatrosunda Hangi Yüzle adlı oyunu sergileyerek başlamış oldu. Sonraki yıllarda Masal Gerçek Tiyatrosu’nda Hadi Çaman Yedi Tepe oyuncuları ile kukla ve çocuk tiyatrosu, Üsküdar çocuk tiyatrosu gibi tiyatrolarda da oyunculuğuyla devam etti. 1998 yılında Aynalı Tahir dizisindeki Murat karakteriyle dizi hayatına başlamış oldu. Bülent Alkış 2000 yılında yayınlanmış olan Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı 12 Eylül 1980 öncesinde ki Türkiye'yi anlatan Çemberimde Gül Oya adlı dizide rol aldı.

2009 yılında ise Bu Kalp Seni Unutur mu adlı dizide Hüseyin Akay karakterini canlandıran Bülent Akış daha sonra 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim adlı dizide yer aldı. 2013 yılında Her şey Yolunda Merkez 2014 yılında Levent Kazak’ın yazmış olduğu Kurusıkı adlı tiyatro oyununda sahneye çıkan Bülent Alkış 2014 yılında Kırımlı adlı sinema filmiyle sinemada da kendini gösterdi son olarak Filinta adlı dizide parça karakterini canlandıran Bülent Alkış evli ve Duru adında bir kıza sahiptir.

Eşi resim öğretmeni olan Bülent Alkış’ın oynadığı filmler ve diziler şunlardır; Çanakkale 1915, Kırımlı, Filinta, Her şey Yolunda Merkez, Umutsuz Ev Kadınları, Kayıp Aranıyor İsveç, Bir Çocuk Sevdim, Çoğunluk, İstanbul'da Aşk, Bu Kalp Seni Unutur mu, Umut Yolcuları, Arka Sokaklar 3. Sezon, Babam Adam Olacak, Sev Kardeşim, Tatlı Bela Fadime, Misi, Bebeğim, Çemberimde Gül Oya, Köpek, Hadi Uç Bakalım, Kurşun Yarası, 7 Numara, Biz size aşık olduk, Küçük Besleme ve Aynalı Tahir.

YORUM EKLE