İsimsizler Özel Harekat Polisi Murat Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Dizisinin Özel hareket polisi Murat karekterini kim canlandırıyor. Yakışıklı Oyuncu Çağkan Çulha nasıl biridir.

İsimsizler Özel Harekat Polisi Murat Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler dizisinin Özel Hareket polisi Muratı kısaca tanıyalım Askerliğini sınır karakolunda yapmış Gözü pek bir polis memurudur.

Askerliğini Van’da bir sınır karakolunda yapan Murat, bir gece karakola yapılan baskın sonucu üç arkadaşını şehit vermiştir ve tüm bu yaşadıklarından sonra polis olmaya karar verir. İstanbul ve Ağrı’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya atanır.

ÇAĞKAN ÇULHA KİMDİR:

Çağkan Çulha, 22 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi sinema oyuncusu Mine Mutlu, babası Ünal Çulha’dır. Büşra Çulha (d.1988) adında bir kız kardeşi vardır. Çağkan Çulha, Korkmaz Yiğit Lisesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimini yarıda bıraktı. Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde eğitimine devam etti. Çocukluk arkadaşı Ceren Moray’dan esinlenerek internetten ajanslara başvuran Çağkan Çulha, Rondo, Molped ve Banat diş fırçasının reklamında oynadı.

2003 yılında senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ’ın yaptığı “Hayat Bilgisi” dizisinde Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim, Serhan Arslan, Paşhan Yılmazel, Kaan Yılmaz, Altan Gördüm, Hakan Altıner, Ulvi Alacakaptan, Atilla Olgaç, Oğuzhan Yıldız, Sinan Çalışkanoğlu, Gökçe Bahadır, Belma Canciğer, Mahir İpek, Akrep Nalan, Rutkay Aziz, Yıldız Asyalı, Ayumi Takano, Okan Karacan ile beraber rol alarak oyunculuğa başladı.

YORUM EKLE