İsimsizler Makam Şoförü Derman Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Dizisinin Makam Şoförü Derman kimdir yakışıklı oyuncu Musab ekicinin canlandıracağı karekter nasıl biridir.

İsimsizler Makam Şoförü Derman Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Dizisinin Makam Şoförü karekterini canlandıran Dermen kimidr kısaca tanıyalım Tam bir vatansever olan Derman Karekterini yakışıklı oyuncu Musab Ekici Canlandırıyor.

Doğma büyüme Virankaya’lı’dır. Kaymakamın makam şoförlüğünü yapmaktadır. Tam bir vatanseverdir.

MUSAB EKİCİ KİMDİR:

Musab Ekici vikipedi bilgileri ile gündeme gelen başarılı oyuncudur. 1992 senesinde Elazığ ilinde dünyaya gelen Musab Ekici, Acil Servis dizisinde canlandırmış olduğu Mert karakteri ile ön plana çıkmayı başaran bir kişidir. Oyunculuk alanında daha çok tiyatro sahnelerinde yer almış olan Musab Ekici, Acil Servis dizisi ile ilk defa kameralar karşısına çıkacak. Bu yüzden ünlü oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi konular merak ediliyor.

Musab Ekici, oyuncu olmaya çok küçük yaşlarda karar verdiğinden dolayı üniversite tercihini bu yönde yaptı ve ülkemizin başarılı üniversitelerinden birisi olan İstanbul Devlet Konservatuarına giderek başarılı bir şekilde mezun oldu. Yaklaşık olarak 6 yıldan beri oyunculuk dünyasında aktif olan oyuncu genç yaşına rağmen ödül almış ve kendisini bu alanda kanıtlamış olan oyuncular arasında yer almaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

Bana
Çok benziyorsun :)