İsimsizler Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Dizisinin Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir Kısaca tanıyalım Etkileyici konusu ve öyküsü ile herkesi ekran başına kilitlemeye hazırlanan İsimsizler Dizisinin Konusu ve Oyuncuları Bizden sizlere

İsimsizler Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Konusu ve Oyuncuları ile ekrana Geliyor. İsimsizler dizisinin Konusu ve oyuncuları kim kimdir:kısaca tanıyalım

İSİMSİZLER KONUSU:

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider. İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Yönetmen : Osman Kaya

Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici Yapım : Barakuda Film - Es Film Senaryo : Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

Uğur Güneş Kaymakam Fatih Fatih,

Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken bu görevinden son anda vazgeçer ve Virankay Kaymakamı olmak için gönüllü olur.

Sedat Mert Özel Kuvvetler Yüzbaşı Olcay

Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış bir yüzbaşıdır. Paralel yapının kumpası sonucu hapishaneye girmiştir. 4 yıl içeride yattıktan sonra geri hizmetle askerliğe dönmüştür.

Taner Ertürkler

Terörle Mücadele Polisi Ahmet Başarılı bir emniyetçidir, tam bir saha adamıdır. Üstün hizmetlerinden dolayı pek çok kez ödüllendirilmiştir.

Volkan Keskin İstihbaratçı Kürşad

Trabzonlu olan Kürşad, teşkilatta istihbaratçı olarak çalışmaktadır ancak ailesi dahil hiç kimse çalıştığı kurumu bilmemektedir.

Çağkan Çulha Özel Harekat Polisi Murat

Askerliğini Van’da bir sınır karakolunda yapan Murat, bir gece karakola yapılan baskın sonucu üç arkadaşını şehit vermiştir ve tüm bu yaşadıklarından sonra polis olmaya karar verir. İstanbul ve Ağrı’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya atanır.

Sera Kutlubey İstihbaratçı Seher

Seher, örgüt içinde MIT adına çalışan bir istihbarat elemanıdır. Bir operasyon sırasında deşifre olunca görevini bırakmak zorunda kalıdr. Vatan sevgisinin yanı sıra yaşadığı acı bir olay yüzünden Virankaya’da kalmak ve örgütle savaşına devam etmek isteyen Seher, Fatih’in ekibine katılır.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
sarı  çingen
sarı çingen - 10 ay Önce

ben bu dizide gerçekten ikiçinçi etabını çok seviyorum iyi günler.