İsimsizler Kaymakam Fatih Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Kaymakanm Fatih Rolünü usta oyuncu uğur güneş canlandırıyor.Kaymakam fatih kimdir kısaca tanıyalım

İsimsizler Kaymakam Fatih Kimdir?

Kanal D'nbin yeni dizisi İsimsizler Kaymakam Fatih kimdir kısaca tanıyalım Türkiye'nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanömışken vazgeçip Virankay kaymakamlığını tercih eden gönüllü bir vatan evladıdır.

Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken bu görevinden son anda vazgeçer ve Virankay Kaymakamı olmak için gönüllü olur.

UĞUR GÜNEŞ KİMDİR:

Bir dönem dizisi olan ve ilgi ile izlenen Diriliş dizisi her hafta ekranlarda olmaya devam etmektedir. TRT1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dizi oyuncuları arasında Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Barış Bağcı, Burcu Kıratlı, Cengiz Coşkun gibi başarılı bir çok oyuncu yer almaktadır.

Oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan Diriliş Ertuğrul dizisinde sevilen karakterlerden biride Tuğtekin karakteri olmaktadır. Ertuğrul'un dayısının oğlu olan Tuğtekin karakterini başarılı oyuncu Uğur Güneş canlandırmaktadır. İzleyiciler tarafından oldukça merak edilen ve hakkında araştırma yapılan Tuğtekin karakteri ile ilgili bilgileri ve Tuğtekin kimdir, Diriliş dizisi Tuğtekin kimdir ve Uğur Güneş kimdir kaç yaşındadır gibi birçok soru sorulmaktadır. Yazımızın devamında bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. İşte Tuğtekin bilgileri..

Diriliş Ertuğrul Dizisi Tuğtekin Kimdir

Uğur Güneş Kimdir Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandıran Uğur Güneş, 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Uğur Güneş hem karakteri hem de mesleğindeki başarısı ile en çok beğenilen oyunculardan birisi olmuş durumdadır. Ankara da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesinde tamamlayan başarılı oyuncu en son Urfalıyam Ezelden isimli dizide Çetin karakterini canlandırmıştır. Ayrıca sinema filmlerinde de rol alan Uğur Güneş Şeytan-ı Racim isimli filmde Emrah karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde ise başarılı oyuncu Trt1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandırmaktadır.

Uğur Güneş Yaşı: 28

Uğur Güneş Boyu: 1,80

Uğur Güneş Kilosu: 82

YORUM EKLE