İsimsizler İstihbaratçı Kürşad Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler dizisinin İstihbaratçı Kürşatı kimdir kısaca tanıyalım yakışıklı oyuncu Volkan Keskin'in canlandıracağı karekter nasıl biridir.

İsimsizler İstihbaratçı Kürşad Kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler Dizisinin İstihbaratçı Kürşatı kimdir kısaca tanıyalım Trabzonlu olan Kürşat Dizide bir istihratçıyı canlandırıyor.

Trabzonlu olan Kürşad, teşkilatta istihbaratçı olarak çalışmaktadır ancak ailesi dahil hiç kimse çalıştığı kurumu bilmemektedir.

VOLKAN KESKİN KİMDİR:

Volkan Keskin kimdir, Volkan Keskin, 16 Ağustos 1983 tarihinde Samsun‘da doğmuştur. Başkomiser babası sayesinde içinde İstanbul, Hatay, Elâzığ, Kırşehir ve Samsun‘un yer aldığı, Anadolu‘nun birçok ilinde eğitimini tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de bitirerek, ikinci bir fakülte diplomasına sahip oldu. Daha sonra da Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde “Tiyatro ve Tv Oyunculuğu” üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2005 yılında modellik kariyerine başladı. Öğrencilik yıllarında tiyatro ile yakından ilgilenen Volkan Keskin, Londra merkezli bir ajansın dikkatini çekmeyi başardı ve ajansla sözleşme imzaladı. Sayısız defile ve sezon kataloglarında yer aldı. 2007 yılında Star TV e başrol oyuncusu olduğu “Dağlar Delisi” isimli dizi, ilk TV projesi oldu. 2010 yılında “1453 Fetih” filmi için “Balaban” karakteri için Aksoy yapım ile anlaştı. Ancak film çekimleri sırasında talihsiz bir kaza geçirerek parmağını kırdığı için, film çekimine devam etmedi.

2013 yılında vizyona giren, daha önce Orhan Günşiray, Kartal Tibet, Kuzey Vargın ve Kaan Urgancıoğlu‘nun canlandırdığı Suat Yalaz‘ın “Asya Kaplanı” olarak adlandırılan çizgi roman kahramanı Karaoğlan’ın sinema filminde, Karaoğlan’ı canlandırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rana
Rana - 2 yıl Önce

Severek izliyoruz