İsimsizler 3.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Gelecek Bölüm Şok Sahne

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden İsimsizler 3.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Gelecek Bölüm Şok Sahne Fatih ve ekibi Çatışmadan nasıl kurtulacak. İsimsizler yeni bölümü Nefesleri kesecek. Kanal D

İsimsizler 3.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Gelecek Bölüm Şok Sahne

kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler yeni bölümde kaymakam Fatih ve ekip ilçede yaşanan Çatışma izlerini silmek için harekete geçerler.ama diğer yandanda yaşanan olayalrın perde arkasını çözmeyede çalışırlar.kaymakam suikastındaki olayın üstüne gitmeye karar veren ekip hangi bilgilere ulaşır.Kaymakam Suikastında önemli bir bilgiye ulaşan Olcay ise suikastın boyutunun çok derinliklere gittiğinin farkına varır.

Sawer ve otto ise Devletin gizlice içine sızan Kriptoların yer aldfığı bu birimleri kışkırtarak korkunç bir plan hazırlığı içindeler.bu eylem hazırlığı içinde iken Kürşata gelenb bir Mesaj Lürşat ile Muratı sonu bellli olmayan bir yolculuğun içine çeker. İsimsizler yeni bölümü Nefesleri kesmeye hazırlanıyor. 10 Nisan Pazartesi yeni bölüm tanıtımı ve özeti

Fatih ve ekibi ilçeden çatışmanın izlerini silmeye çalışırlarken bir yandan da olayın perde arkasını araştırırlar. Kaymakam suikastinde kullanılan bombayı araştıran Olcay, ucu uluslararası güçlere uzanan ilginç bağlantılara ulaşır.

Otto ve Sawer ise devletin içine sızan kriptoların da başrolde yer alacağı, halkı devlete karşı kışkırtacak korkunç bir plan hazırlığı içindedirler. Tam da bu sırada Kürşat’a sınır ötesinden gelen bir mesaj, Kürşat ve Murat’ı, sonu büyük tehlikelerle dolu olan bir yolculuğa çıkarır.

İSİMSİZLER SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar. Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır.

Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından Otto ile kesişir.

Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken, terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 23:24
YORUM EKLE