İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı 3 Mart Gelecek Bölüm Şok Sahne Neler Olacak?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde neler olacak. Genç İdealist kaymakam Fatik Keskin'i yeni bölümde neler bekliyor. İsimsizler nefesleri kesecek yeni bölümü ile Kanal D Ekranlarında yayınlanacak.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı 3 Mart Gelecek Bölüm Şok Sahne Neler Olacak?

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı.3 Mart yeni bölümde Fatih Keskin çok genç bir diplomat ve işindede oldukça başarılı biridir.yeni görev yerine doğru gidicekken Güneydoğu'nun önemli ilçelerinden birinin Kaymakamı olan Orhan Yağız hain bir saldırı sonrası şehit Düşer.bu haber genç idealist Fatih Keskin'in tüm kaderini değiştirir. ailesinin tüm ikna çabasına rağmen kararından vazgeçmeyen Fatik keskin şehit kaymakamın yerine Virankaya'ya gönüllü olarak kaymakam tayin edilir.

7 kişilik özel bir ekipte kuran Fatik keskin hem bölgedeki olayları araştırmak hemde kaymakam'ın suikastının perde arkasını öğrenmek için çalışmalara başlar.Fatih keskin Güneydoğuda teröre karşı 7 kişilik özel ekibi ile omuz omuza sırt sırta verebileceği yeni ekibi ile göreve hazırdır.Fatih Keskin yeni görevine başlarken yolu genç bir doktor olan Elif ve Kaosun baş mimarlarından Otto ile'de kesişir. İsimsizler Solukları kesecek yeni bölümü ile Kanal D Ekranlarında yayınlanacak.

Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar. Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır.

Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından Otto ile kesişir.

Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken, terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 01:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
sarı  çingen
sarı çingen - 11 ay Önce

ben sarı çingen hiç bir bölümü beyen medim iyi günler baybay ......