İnternetten İlan : Böbreğini Satar mısın?

Yurt dışından bazı organ tacirleri Türkiye'deki forum sitelerinde organ ticareti yapmak istiyor. İlanlarında Böbreğinizi Satar mısın "diye soru soru soruluyor.

İnternetten İlan : Böbreğini Satar mısın?

Son dönemlerde organ tacirleri gözünü Türkiye'ye dikti. Yurt dışından Türkiye'deki forum sitelerine konu açarak ilan yayınlayan tacirlerin, inglizce metini Google translate üzerinden Türkçe'ye çevirerek yayınladıkları anlaşılıyor...

Bir çok haber sitesinin yorum bölümlerine de eklenmek isteyen metinde, organ ticaretinde önemli kazanç olduğu vurgulanıyor. Aynı yorumu Haber24'te yayınlanan "KSÜ' De Böbrek Nakli Dönemi Başladı" haberine de yapmak isteyen tacirlerin, yorum editörü olmayan internet sitelerinde bu yolla kendilerine kurban aradığı gözleniyor.

Mail ve ip adresi kurumumuzda saklı tacirler aşağıdaki mesajı paylaşıyor...

İŞTE O MESAJ!

Merhaba,

Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki e-postayı bize yazın.

Bu sizin için zengin olmanın bir fırsat, biz temin ederim ve bizimle% 100 güvenli bir anlaşma garantisi, her şey kanunen kurbanlar böbrek bağışçılarına göre yapılır.
Artık boşa harcamayın, lütfen.... adresine bize yazınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 13:53
YORUM EKLE