İki Yabancı 56.Bölüm Fragmanı 5 Nisan Yeni Bölüm Kumud Saras'ın Teklifini Kabul Edecek'mi?

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden İki Yabancı 56.bölüm fragmanı yayınlandı 5 nisan yeni bölümde Kumud Saras'ın evlilik teklifine ne cevap verecek. İki Yabancı yeni bölüm nefesleri kesecek.

İki Yabancı 56.Bölüm Fragmanı 5 Nisan Yeni Bölüm Kumud Saras'ın Teklifini Kabul Edecek'mi?

İki Yabancı yeni bölümde büyükbaba Denny ile Kusum'u barıştırmak için Kumud ile Saras'la birlikte hareket eder. Kusum Danny'e bir şans verecekmi Kusumun daha fazla acı çekmesişni istemeyen Denny ise Kusumdan ayrılmak istediğini söyler. ama Kumud ile Saras ise ikisinin birleşmesi için canla başla mücadele ederler. Kalika ise hain planını uygulamaya başlar. önce kusumu Kumud'da nefret ettirmeye çalışır. Kusum Saras'ın Kumuda evlilik teklifi ettiğini öğrenince büyük kıskançlık krizine girer. peki kumud saras'ın evlilik teklifine ne cevap verecek. İki Yabnvcı yeni bölüm nefesleri kesecek.

Saras ve büyükbaba Kusum ve Danny’nin yakınlaşması için plan yapar. Ancak Kusum’un aklı hala Saras’tadır. Kalika ise sözleri ile Kusum’un Kumud’a düşmanlık beslemesini tetikler. Danyy ile Kusum’un gerçekten evli olduklarından şüphe eden büyükbaba hastalık bahanesi ile tüm aileyi yanına çağırır.

Danny ve Kusum büyükbabanın yanında rol yapar. Ancak Kusum, Saras’a aşkını gizlemez. Kumud’un Saras ile evleneceğini duyar ve çok kıskanır. Kumud ise Danny’e bir şans vermesini söyler. Kusum bencilce davranmaya devam eder. Pramad’tan kurtulan Kumud, Kusum yüzümden Saras’ın evlilik teklifini yanıtsız bırakır.

İKİ YABANCI KONUSU:

Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’u bir araya getiren Saraswatichandra, İki yabancı adı ile her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar.

Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 17:44
YORUM EKLE