İki Yabancı 55.Bölüm Fragmanı 4 Nisan saras Kumud Şok Sahne

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden biri olan iki yabancı 55.bölüm fragmanı yayınlandı. 4 nisan yeni bölüm tanıtımında Saras kendisini Kumud ve ailesine affetirmeyi başaracakmı?İki Yabancı yeni bölümü Kanal 7 ekranlarında olacak.

İki Yabancı 55.Bölüm Fragmanı 4 Nisan saras Kumud Şok Sahne

İki Yabancı yeni bölümde Saras'ın herkesten gizli yaptığı Evlilik kararı herkesin hayatını olumsuz etkiler. hem kardeşi Danny tarafından hemde Kumud ve Kusum tarafından tepki çeken Saras ile Kusum'un tekrar eski günlerine dönmesi için tedaviye ihtiyacı olduğunu anlar. ve bunun içinde Kusum'un tedavi görmesi gerekir. Pramad ise Kumud'un evinden ayrılır. Kalika Pramadın yolunu kesip yüzleşmek ister. ama Pramad'dan duyduklarından sonra Kalika büyük bir şok yaşar. Kalika Pramadın gerçekte ne yapmaya çalıştığını öğrenecekmi?öte yandan Abisine karşı oldukça öfkeli olan Danny abisi Sarası affetmeyi başaracakmı Saras kendisini hem Danny'e hemde Kumudve ailesine kendisini affetirmekiçin her yolu dener. iki yabancı yeni bölümü nefesleri kesecek.

İKİ YABANCI KONUSU:

Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar.

Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 17:30
YORUM EKLE