İki Yabancı 54.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Saras Kumud Ayrıldılar'mı?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi ki Yabancı 54.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 3 Nisan yeni bölüm tanıtımında Saras Kumud Ayrıldılar'mı?Pramad Kumud ile Beraber Amerikaya gidicekmi?Saras Kumud'suz ne yapacak.

İki Yabancı 54.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Saras Kumud Ayrıldılar'mı?

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden iki yabancı yeni bölüm heyecan dorukta yeni bölümde Kumud'un isteğini kırmayan saras Danny ile Kusum'u herkesten gizli evlendirir. Saras ile evlendiğini düşünen Kusum karşısında Danny'i görünce büyük bir şok geçirir.yeni bölümde Pramad amerikaya gitmek ister. Kumud'da Pramad ile gitmek isteyince Saras ne yapacak. İki Yabancı yeni bölüm Kanal 7 ekranlarında olacak.

Kusum, Saras ile evleneceğini sanırken ne olduğunu anlayamadan Danny ile evlenmek zorunda kalır. Saras, Kusum’u mutlu edemeyeceği söyler. Onun Danny ile birlikte olmaları için uğraşır ama işler Saras’ın planladığı gitmez. Saras, Kusum’un kendisini sevdiğini öğrendiğinden beri çıkmazdadır. Saras’ın kalbinde olan tek kişi Kumud’dur.

Ancak Kusum Saras’ı saplantı haline getirir. Danny’nin aşkının Kusum’u etkileyeceğini düşünen Saras, Kusum ile Danny’i evlendirir. Ancak kandırıldığını düşünen Kusum sinir krizi geçirir. Danny ile yaptığı evliliği reddeder. Kumud ise kardeşinin güvenine zarar verdiği için kendini suçlu hisseder. Pramad, Kumud’u daha fazla üzmek istemediğini söyleyip boşanma kağıtlarını Vidya’ya teslim eder ve gider.

İKİ YABANCI KONUSU:

Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar.

Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 17:39
YORUM EKLE